KIIRED NIPID igapäevaseks koolimeigiks

4 kommentaari
KIIRED NIPID igapäevaseks koolimeigiks

Vahel võib olla keeruline leida kuldset keskteed, kui asi puudutab jumestamist ning meikimist. Inimesed on paratamatult erinevad ja see, mis sobib ühele, võib teise peal tunduda äärmiselt kohatu ning vale. Seetõttu peame juba varajases eas teadma, mis meile kindlasti ei sobi ja sealjuures saama selgeks need nipid, mis teevad meie välimusele komplimente. Kuna suurema osa ajast veedame me koolis, siis vaatamegi, mida koolimeigi juures vältida ning mida eelistada.

TEE: Ole värske ja loomulik, truu enda stiilile ja välimusele!

1 Loomulik on ilus – kooli minemiseks pole vaja end üle meikida. Tähtis on välja näha värske ning loomulik. Nii hoiad hommikul aega kokku ja tulemus saab sobilikum. Pealegi, kellele ei meeldiks hommikul kauem magada? #beautysleep

2 Ärata üles oma väsinud silmad – tumedaid silmaaluseid saab lihtsasti peita peitekreemiga. Tähtis on, et peitekreem oleks vedela konsistentsiga ja paar tooni heledam kui jumestuskreem. Nii jääb tulemus säravam ja puhanum.

3 Tähtis on meigipõhi – koolimeigi puhul pole oluline silmameik, vaid meigipõhi. Panusta jumestuskreemile ja puudrile. Puuder kinnitab jumestuskreemi ning muudab näonaha kenasti ühtlaseks.

ÄRA TEE: Ära kasuta liiga palju meiki ning ära püüa välja näha vanem, kui sa tegelikult oled!

1 Ära kanna tumedaid ja kirevaid toone – väga kirgas lauvärv võib luua eksitava mulje. Ole sina ise! Nii paistad enesekindel!

2 Ära mata end meigikihi alla – kandes igapäevaselt meeletutes kogustes meiki, võib see harjumus kujuneda tavapärasest kulukamaks. 

3 Ära unusta nägu puhastada ja niisutada – hommiku- ja õhturutiin peaks kindlasti sisaldama näo puhastamist ja niisutamist. Puhasta nägu toonikuga, kanna peale kerge päevakreem ja nii võid olla kindel, et tulemus on tervislik ja särav ning sinu näonahk ütleb sulle aitäh!

Täispika artikli leiad Buduaar TEEN jaanuar-veebruar numbrist.