KOLM KODUST TEGEVUST, kui väljas on vihmane ja jahe

KOLM KODUST TEGEVUST, kui väljas on vihmane ja jahe

Nii kurb, kui see ka ei ole, kipuvad Eestimaa kevaded olema pigem pettumusvalmistavad kui päikseliselt soojad. Selleks, et tuju täitsa nulli ei läheks, mõtlesime välja kolm mõnusat tegevust, mida tehes unustad korraks, et suvi tundub üsna kaugel.

Nii kurb, kui see ka ei ole, kipuvad Eestimaa kevaded olema pigem pettumustvalmistavad kui päikseliselt soojad. Selleks et tuju täitsa nulli ei läheks, mõtlesime välja kolm mõnusat tegevust, mida tehes unustad korraks, et suvi tundub üsna kaugel.

Tassike teed – ei ole midagi mõnusamat kui üks tassike rohelist teed külmal kevadõhtul. Pealegi on roheline tee kasulik ajule, hammastele, üleüldisele tervisele ning kõigele lisaks viib see mõtted eemale negatiivsetelt asjadelt. Kombineeri teed hea raamatuga ja voilà! Õdus õhtu garaneeritud! 

Kodune spaa – kutsu sõbrannad külla ja korraldage üks meeldejääv tüdrukuteõhtu näomaskide, küünelakkide ja kehakreemide seltsis. See on kaks ühes pakett, kus saad kargest talvest väsinud keha värskeks sõbrannadega juttu rääkides.

Käsitöö on jälle IN – kui paar aastat tagasi krimpsutasime käsitöötunnis heegeldamise ja kudumise peale nina, siis tea, et nüüd on kõik „ise tehtud, hästi tehtud” taas kord popp. Kuulsad moelavad pakatavad villastest kudumitest ja kõik, kes vähegi kästiööd oskavad, on vägagi hinnas. Seega, mis sa ootad? Sea endale sisse üks kodune pesa ja asu mõnnat salli kuduma.

Artikkel ilmus Buduaar TEEN jaanuar-veebruar numbris.