KRISTALLIDE VÕLUJÕUD: Milline on sinu õnnekivi?

2 kommentaari
KRISTALLIDE VÕLUJÕUD: Milline on sinu õnnekivi?

Kuigi kivid näevad välja elutud, on neil tegelikult tohutu jõud ja energia, et meie elusid muuta, kui oskame neid õigesti kasutada. Igaühe jaoks on olemas oma õnnekivi ning igal kivil on oma kindel ülesanne ja mõju. Milline kivi on sulle mõeldud?

Kuigi kivid näevad välja elutud, on neil tegelikult tohutu jõud ja energia, et meie elusid muuta, kui oskame neid õigesti kasutada. Igaühe jaoks on olemas oma õnnekivi ning igal kivil on oma kindel ülesanne ja mõju. Milline kivi on sulle mõeldud?

Jäär (23. märts – 20. aprill) TEEMANT
Nagu Uku Suviste, Getter Jaani ja Grete Paia laul, eks!? Teemant on puhtuse sümbol ning toob ellu armastust ja selgust. Teemanti tuleks suurima mõju jaoks kanda kaelas.

Sõnn (21. aprill – 22. mai) SMARAGD
See kivi tugevdab ühtsust, tingimatut armastust ja sõprust. Usutakse, et smaragd aitab isegi tulevikku ennustada. Seda tuleks kanda kaelas südame kohal või paremal käel ehtena.

Kaksikud (23. mai – 21. juuni) AHHAAT
Ahhaat on leevendav ja rahustav ning parandab keskendumisvõimet. Teda tuleks kanda otse kehal, näiteks kaelal või käel, et mõju oleks suurim.

Vähk (22. juuni – 22. juuli) PÄRL
Pärlid toovad ellu armastust ja just seetõttu kannavadki pruudid neid tihti kaelas või kleidil. Pärleid võid kanda ehtena kõrvas, kaelas, käel või sõrmes.

Lõvi (23. juuli – 23. august) RUBIIN
Rubiin julgustab elujanu, annab motivatsiooni ning soodustab isegi häid unenägusid. Rubiini tuleks kanda südame, sõrme või pahkluu lähedal.

Neitsi (24. august – 23. september) SARDOONÜKS
Sardoonüks annab kaitset ja tugevust ning toob rikkust. Kive kodu ümber paigutades kaitsed kodu kurjategijate eest.

Kaalud (24. september – 23. oktoober) SAFIIR
See on kivi, millest on teinud laulu hoopis Ott Lepland! Ja põhjusega, sest safiir on tarkuse kivi ja suudab kaotada halvad mõtted. Safiiri on hea kanda sõrmes.

Skorpion (24. oktoober – 23. november) OPAAL
Opaal aitab avastada enda tõelist olemust ning suurendab enesehinnangut. Teda on parim kanda südame kohal kaelas.

Ambur (24. november – 21. detsember) TOPAAS
Topaas aitab sul leida tõde ja annab jõudu andestamiseks. Topaasi on hea kanda sõrmes või magades hoida pea lähedal, et mõtted selgineksid.

Kaljukits (22. detsember – 20. jaanuar) AMETÜST
Ametüst aitab teha otsuseid, annab mõistusele selgust ja parandab isegi mälu. Ametüsti on hea alati enda lähedal hoida ning unetuse või halva unenäo korral isegi padja alla panna.

Veevalaja (21. jaanuar – 18. veebruar) AKVAMARIIN
Akvamariin on julguse kivi ning muistsetel aegadel kandsid meremehed seda kaasas kui uppumisvastast talismani. Seda kivi on hea jõu saamiseks rasketel hetkedel käes hoida.

Kalad (19. veebruar – 22. märts) KUUKIVI
Kuukivi on uute alguste kivi ning mõjub sulle rahustavalt. Seda võib kanda kui ripatsit, et rasketel hetkedel mitte alla anda.

Artikkel ilmus ajakirja Buduaar Teen september-oktoober 2016 numbris.