Kuidas kaitsta ennast vaimude eest?

Kuidas kaitsta ennast vaimude eest?

Esmalt tuleb nendega kimpus olla. Üldiselt ei tülita vaimud inimesi, kuid teinekord tulevad nad ootamatult inimeste kodudesse ja tubadesse neid kimbutama. Miks nad seda teevad? Sest nad toituvad inimeste hirmuenergiast. Kas sina oled näinud või kuulnud midagi, mida ei tohiks olemas olla – rändavad hinged, vaimolendid, deemonid või poltergeistid?

Esmalt tuleb nendega kimpus olla. Üldiselt ei tülita vaimud inimesi, kuid teinekord tulevad nad ootamatult inimeste kodudesse ja tubadesse neid kimbutama. Miks nad seda teevad? Sest nad toituvad inimeste hirmuenergiast. Kas sina oled näinud või kuulnud midagi, mida ei tohiks olemas olla – rändavad hinged, vaimolendid, deemonid või poltergeistid?

Kui inimesed on ülimalt õnnelikud ja rõõmsad, kiirgavad nad välja suurel hulgal positiivset energiat, aga kui inimene on hirmul või negatiivne, siis kiirgab ta hoopiski tugevamat ja tumedamat energiat välja. See on väga tugev energeetiline toit vaimude jaoks. 

Negatiivsed vaimolendid tekitavad ja toovad inimeses esile hirmutunnet. Inimesed tunnetavad mingisugust kohalolu enda selja taga või toa pimedas nurgas, voodi all või kus iganes. Seda tunnet kogedes süveneb inimesel paranoia, mis üsna kohe muutub kartuseks ja sealt edasi hirmuks. Kui hirm on jõudnud südamesse välja, siis võib inimene näha vaimolendit: must vaimolend, poltergeist või kuidas iganes neid nimetada. Kui nad on piisavalt inimest ehmatanud ja nende energiast toitunud, siis nad haihtuvad põrandasse või lihtsalt hajuvad ära. Teadaolevalt on kõige suurem energeetiline jõud pärit just surmahirmust. Kuid see on juba teine jutt teisel ajal.

Lapsed näevad rohkem vaime, sest nende energeetika on kõvasti tugevam ja avatud. Vaimud näevad, et lapsed on vastuvõtlikumad ja sekkuvad. Samuti on täheldatud, et vanemad inimesed näevad tihti vaime või hingesid. 


Millal võid kindel olla, et keegi arvatavasti hoiab oma silma sul peal?

·  Kui sa tunned, et keegi jälgib sind.

·  Ootamatu hirmutunne, ärevus või kartus millegi olematu pärast.

·  Kui sa kuuled, nagu keegi koputaks uksele, kuid ukse taga ei ole kedagi.

·  Ajataju või mõtete kadumine.

·  Kui sa kuuled telefoni helisemas, kuid vaadates telefoni, mitte keegi ei helistanud.

·  Kui sa tunned kellegi õrna puududust enda kehal.

·  Ootamatud muutused endaga. Ütled midagi või mõtled täiesti vastu oma iseloomule. Järsk temperatuuri langus, halb enesetunne, nagu keegi tõmbaks sind energiast tühjaks.

·  Kindel hirm mingi ruumi või toa osas, arvates, et seal ruumis on miski.

 

Olen hästi kursis sellega, et kuidas vältida hirmutunnet, sest olen isegi kahel korral kokku puutunud vaimolenditega ja ühel korral kõige negatiivsema poltergeistiga, keda oli näha oma silmaga ja kes suutis füüsiliselt mu õlale koputada. Aja jooksul olen tundnud õhtuti, eriti öösel, seda tunnet, et keegi nagu jälgiks mind. Mina olen selline inimene, kes näeb pimedas enamat ja kuuleb vaikuses rohkemat. Olen selle hirmutunde vältimiseks leidnud mitmeid erinevaid viise, mida soovin teiega jagada.

Televiisor/valgus

Jätke ööseks televiisor käima. Kui heli häirib, saate selle soovi korral maha keerata. Kui aga ei häiri, siis võite vaikselt mängima jätta. Televiisor viib mõtted eemale ja kui osata selle peale mitte liialt keskenduma jääda, siis on hea, kui taustaks midagi mängib. Tekitab hea sooja tunde.

Raadio/meloodia

Raadio või muusika kuulamine on täpselt samamoodi tõhus. Hea meloodia kuulamine tekitab rahulolu, ja kui kaasate oma fantaasia, võite muusika saatel ennast mujale kujutada. Aitab ka raadio kuulamine, siis ei ole nii üksik tunne.

Inimesed/selts

Kui teises toas on veel inimesi, siis tekib suurem kindlustunne. Vaimud tajuvad ära, et inimese energeetika on rohkem kaitstud ja nad ei tule. Kui olete kodus üksinda, siis on suurepäraseks seltsiks ka loomad. Kasvõi hamster, kui kassi või koera ei soovi võtta. Tähtis on meeles pidada, et mis iganes looma te endale võtate, peate seda looma armastama, sest see ongi võti.

Amuletid/usk

Aitab ka igasugune sisendamine või usk, et te olete kaitstud vaimude eest. Selleks on tarvilik võtta endale stiimuliks näiteks mõni õnnekivi või amulett – mis iganes teile pakub kaitsetunnet. Sisendage omale piisavalt kaua, et olete kaitsemulli sees, ja nii saabki olema.

Julgus/suhtlemine

Kes tahab, võib ka lihtsalt suhelda vaimudega ja öelda neile, et nad hoiaks eemale. Öelge, mida tunnete, kui nad teil silma peal hoiavad, ja käskige neil eemalduda. Vahel aitab ka selline huvitav pikem seletamine, ma ei tea miks, ju siis nad ikkagi kuulavad ja hindavad inimese iseloomu, suhtumist või julgust nendega suhelda proovida.

 

Vaimud on osa meist, nad ei tohi sekkuda, aga vahel nad seda siiski teevad. Nad ei saa teile kurja teha, nad lihtsalt manipuleerivad teiega, et teid hirmutada ning seejärel saavad nad sellest hirmuenergiast toituda. Sisendage endale positiivseid mõtteid, kuulake head muusikat, vaadake positiivseid filme ja kui teisiti ei saa, siis pole midagi häbeneda, et öösiti jätta mõni hubane lamp, televiisor või raadio käima. Siis vähemalt iga kord, kui tunnete, et keegi nagu oleks toas, teete korraks silmad lahti ja tuba ei ole pime, näete, et kedagi ei ole ja saate rahulikult edasi magada.

 

Ühel hetkel tõmbuvad need olendit lihtsalt tagasi või otsivad järgmist nii-öelda ohvrit, kellest toituda, kuniks keegi nad minema jälle saadab. Sinu sõna, sinu tahe ja sinu vaim on kõigest üle. Inimese hing on kingitus loojalt. See ongi asja võti, sisemine jõud ja vägi.

 

Loe põnevatel teemadel lisaks ka hingemaailm.ee

 

Tekst: Alan Durier

 

Artikkel on ilmunud ajakirjas Buduaar TEEN talv 2014/15