KUIDAS SAADA KUULSAKS näitlejaks või modelliks?

Kas tahaksid olla sama kuulus kui näiteks Grete Klein ja Getter Jaani või isegi sellise staaristaatusega nagu Disney staarid Selena Gomez ja Miley Cyrus? Kui arvad, et neile edu niisama sülle kukkus, siis sa eksid! Selleks, et sellist edu saavutada, pead sa ise teadma, mida sa tahad ja selle nimel siis kõvasti vaeva nägema. Tahad saada kuulsaks näitlejaks või modelliks? See kõik on sinu endi kätes.

Kas tahaksid olla sama kuulus kui näiteks Grete Klein ja Getter Jaani või isegi sellise staaristaatusega nagu Disney staarid Selena Gomez ja Miley Cyrus? Kui arvad, et neile edu niisama sülle kukkus, siis sa eksid! Selleks, et sellist edu saavutada, pead sa ise teadma, mida sa tahad ja selle nimel siis kõvasti vaeva nägema. Tahad saada kuulsaks näitlejaks või modelliks? See kõik on sinu enda kätes.

Selleks, et saada kuulsaks näitlejaks, pead sa harjutama. Ja seda mitte vähe! Kuidas aga harjutada? Heaks praktikaks on loomulikult igasugused casting‘ud, kuhu on võimalik igaühel registreeruda. Selleks, et saada võimalus näidelda mõnes ägedas reklaamklipis või tunda end fotosessioonil tõelise modellina, pead sa lihtsalt ise jala ukse vahelt sisse pistma.

Kuidas leida häid casting‘uid, küsid sa? See on lihtne! Facebookis on näitlemishuvilistele näiteks olemas vaimuka nimega grupp “Pean saama näidelda, muidu suren!“, kuhu filmitegijad igapäevaselt erinevaid pakkumisi postitavad. Küll otsitakse vuntsidega noormehi, küll kelmikaid pensionäre ning isegi koeri. Teatud rollidesse otsitakse tihti näitlejaid just soo, vanuse ja kindla välimuse järgi, mis tähendab, et oma võimalust pead sa ehk veidike ootama. Kuid pole hullu! Kindlasti on igaühe jaoks oma roll ja küll tuleb päev, mil just sina kaamera ees oma tõelisi andeid saad näidata.

Kui oled huvitatud aga hoopis modellitööst, on sulle loodud grupp “Modellid & Fotograafid“, kus fotograafid otsivad modelle ja vastupidi. Seal on palju hobifotograafe ja -modelle, kes otsivad lihtsalt võimalust oma portfooliot täiendada. Seega eelnev kogemus ei ole vajalik – ideaalne praktikavõimalus!

Seega, ära karda – lihtsalt tee see ära!