KUULA! Isac Elliotilt täna uus singel!

KUULA! Isac Elliotilt täna uus singel!

Täna ilmub Isac Elliot’i oodatud uus singel “Lipstick” kus teeb kaasa ka räppar Tyga. Isac kogus fännide poolt saadetud #Lipstick sõnumid oma muusikavideosse.

Täna ilmub Isac Ellioti oodatud uus singel “Lipstick” kus teeb kaasa ka räppar Tyga.

Isac kogus fännide poolt saadetud #Lipstick sõnumid oma muusikavideosse.

Sel nädalal üheksandat kooliaastat alustav  Soome popstaar, Isac Elliot, avaldab täna esimese singli kolmandalt stuudioalbumilt. Singel kannab nime “Lipstick” ja loos teeb kaasa ka popstaari lemmikräppar Tyga. Isac kirjeldab lugu nii: “”Lipstick” on erinev minu eelmistest lugudest, sest see on täiskasvanulikum ja rohkem urban`lik. See lugu räägib igatsusest kellegi järele, kes jättis Su ellu tugeva jälje, kuid on nüüd  kadunud. Ühtlasi räägib see ka sellest, kui Sulle keegi väga meeldib, aga teda ei ole enam siin.”

 

Eelmisel nädalal käis Isac Los Angelesis oma uuele singlile videot filmimas, videos tegi kaasa ka Tyga. Enne ametliku muusikavideo ilmumist,  avaldab Isac loole pseudovideo, kuhu kogus viimaste nädalate jooksul fännide poolt postitatud #Lipstick sõnumid. Vaata videot siit

 

Isac Elliot on üks edukaimaid ja paljulubavamaid Soome artiste rahvusvahelisel areenil, kes on juba väja andnud kaks albumit: Wake Up World (2013) ja Follow Me (2014). Isac on esimene Soome artist, kes võitis MTV Parima Soome Artisti auhinna kaks aastat järjest ja jõudis Billboard`i Next Big Sound listi. Isac tegi Soomes ka filmiajalugu oma dokumenataalfilmiga Dream Big: The Movie ja oli Soomes ja Norras ülipopulaarse koomiksi Piilupart Donald`i kaanestaar ja nimitegelane. Isac`i sotsiaalmeedia numbrid on silmapaistvad – üle 37miljoni Spotify striimi, enam kui 20 miljonit vaatamist Youtube`is, 314 tuhat Instagrami järgijat, 131 tuhat Facebooki järgijat ja üle 74 tuhande Twitteri järgija.

 

Isac Elliot, kes külastab tihti Los Angelest, sõlmis uue manageerimislepingu Ameerika agentuuriga Primary Wave. Isac kohtus juba eelmisel aastal mõne Primary Wave`i artistiga ja ühte neist, Ceelo Green`i võis näha ka tema Instagrammi pildil

 

”Kogu meie Primary Wave`i meeskond on ülimalt elevil koostööst Isac Elliotiga ja me kõik usume, et ta on järgmine ülemaailmne teismeline superstaar,” ütleb Larry Mestel, Primary Wave`i CEO. ”Ta on meile prioriteet ja me aitame meeleldi tal laiendada oma brändi ja fännibaasi üle kogu Ameerika.”

 

 

Kuula Lipstick feat Tyga.