LIFE HACKS ehk nipid muutmaks elu lihtsamaks!

Kuidas muuta oma igapäevane tegu ja toimetamine hõlpsamaks, sa mõtled? Siin on sulle 11 nippi, kuidas häkkida elu.

Kuidas muuta oma igapäevane tegu ja toimetamine hõlpsamaks, sa mõtled? Siin on sulle 11 nippi, kuidas häkkida elu.

Seo reisides oma pagasi külge värviline lipsuke. Niiviisi märkad endale kuuluvat kohvrit palju hõlpsamini ega aja seda teiste sarnastega segamini.

Kui sa soovid kontrolltöö ajal valesti kirjutatud lauset või sõna maha tõmmata ega taha, et see loetavaks jääks, siis lihtsalt ülekriipsutamise asemel kirjuta antud sõnadele peale suvalisi tähti. See garanteerib, et sinu tehtud viga ei ole enam loetav.

Riideid triikides jäävad nööbid tihtipeale triikrauale ette. Pööra särk või püksid pahupidi, siis ei sega nööbid triikimist.

Kui soovid selfie’l jääda loomuliku naeratusega, siis kissita õrnalt oma silmi, et silmade äärde tekiks rõõmukortsukesed. Niiviisi jääb naeratus siiram ja ausam.

Telefonilaadija juhe kipub pideva painutamise järel katki minema? Võta pastapliiatsi seest vedru ning keri see juhtme otsa. Nüüd püsib akulaadija pikalt terve!

Palaval suvepäeval, kui soovid külma joogiga janu kustutada, seo külm ja niiske salvrätik pudeli ümber ning pane külmkappi. Juba viieteist minutiga on sinu karastusjook mõnusalt jahe.

Pese puhtaks vana ning tühi päikesekreemipudel ja kasuta seda rannas, et pista sinna sisse oma väärtuslikud esemed (näiteks telefon, raha ja võtmed). Niiviisi ei ole nimetatud asjad nähtaval ja risk, et keegi need ära varastab, on kõvasti väiksem.

Värvi küünelakiga oma võtmed värviliseks. Sellisel juhul on sul neid vastavalt värvidele lihtsam tuvastada.

Ei saa hommikuti üles ning vajutad pidevalt snooze-nuppu? Pista telefon tühja klaasi ning paiguta see oma voodi kõrvale. Nii on äratuskell väga vali ja häiriv ning pole võimalik, et sa pärast seda ikka tagasi magama jääd.

Pane puust kulp või lusikas risti üle poti, et keemisel vesi üle äärte ei keeks.

Tee telefoniga pilti oma sõbrast esemega, mida talle laenasid (näiteks DVD, raamat, riideese). Niiviisi jääb sulle meelde, kellele ja millal midagi laenasid.

Artikkel ilmus Buduaar TEEN juuli-august ajakirjas.