LIIS LEMSALU ANDIS TÄNA välja uue singli “Ei peatu”

„Ei peatu“ on Liisi seni tantsulisim pala, mis sündis koostöös aasta produtsendiks ja miksijaks tituleeritud Bert Prikenfeldi ning armastatud Ewert Sundjaga.

„Minu muusika väljendab üldjuhul minu isiklikke tundeid ja meeleolu. Kuigi ma pole varasemalt sedavõrd tantsulise palaga välja tulnud, siis on minus selline “tantsu-Liis” alati olemas olnud. Olen lihtsalt nendel biidi otsimise hetkedel kuulanud teiste artistide muusikat. Nüüd on mul aga suur heameel, et saan jagada enda nime alt ühe mõnusalt liikuva loo,“ jutustab Liis õhinaga.

See on Liisi teine singel, mille nii muusika kui sõnad valmisid koostöös Bert Prikenfeldi ja Ewert Sundjaga. Aasta produtsendi ja miksija tiitli pälvinud Bert ühisest loomeprotsessist: „Meil on kujunenud sellised mõnusad stuudiosessionid, kus „lukustame“ end masinate taha ja laseme musal voolata. Katsetame, arutame ja loome.“

“Ükspäev tuli Liis stuudiosse ja ütles, et tahab „tümmi“ teha. Me siis Berdiga vastasime, et heakene küll. Mõeldud-tehtud. Laulukirjutajana on tore aeg-ajalt proovida mingeid teisi žanre ja see on kindlasti üks tantsulisemaid lugusid, mille kirjutamises mina kaasa olen löönud. Jälle kogemuse võrra rikkam,“ lisab Ewert.