MIDA ÕPPIS SAATEST “EESTI TIPPMODELLI” võitja Kätlin Hallik?

MIDA ÕPPIS SAATEST “EESTI TIPPMODELLI” võitja Kätlin Hallik?

Esmaspäeval selgus saate Eesti Tippmodell võitja, kelleks osutus eksootiline ja äärmiselt graatsiline Kätlin Hallik.

Esmaspäeval selgus saate “Eesti tippmodell” võitja, kelleks osutus eksootiline ja äärmiselt graatsiline Kätlin Hallik. Mida paljud aga ei tea, on see, et Kätlin on kõrgharidusega ajakirjanik, kes armastab Pariisi, tantsimist ning kõigele lisaks on tüdruk vägagi töökas ja inspireeritud. Buduaar TEEN tegi Kätliniga intervjuu ning uuris, millega neiu igapäevaselt tegeleb, kuidas ta modellindusse sattus ning mida hindab ilu juures.

Kes on Kätlin Hallik?

Olen neiu, kellele meeldib väga liikuda. Nii lasta oma mõtetel rännata fantaasiaradadel kui reisida maailma eri paikadesse. Olen tumedapäine ja tihti öeldakse, et eksootilise väljanägemisega, kuid olen Eestis sündinud, kasvanud ja pean Eestit oma koduks. Mu südamele annavad alati laengu uued kogemused. Lisaks meeldib mulle väga tantsida, kirjutada ja end nii fotol kui videol jäädvustada. Arvan, et olen üks sotsiaalselt helkiv hing.

Kirjelda ennast kolme sõnaga!

Avatud, töökas, inspireeritud.

Milline näeb välja sinu argipäev?

Minu jaoks pole olemas päeva, mida nimetaksin argipäevaks. Kui hommikul ärkan, siis ma tihti ei teagi, mis kõik on õhtu lõpuks toimunud. Mulle tohutult meeldib spontaansus. Tavaliselt ärkan, joon klaasi vett ja võimlen veidi, teen näiteks viie tiibetlase harjutust. Siis joon kohvi või teed ja teen endale mõnusa värske hommikusöögi, et päev saaks tugeva energiaga alguse. Edasi tegutsen ringi. Saan päeva jooksul sõpradega kokku, käin mõnel kohtumisel, kirjutan või esinen. Tegelen iga päev sellega, mis mu elus praegu oluline on.

Kuidas ja millal sattusid modellindusse?

Kuulusin 15aastaselt veidi aega modelliagentuuri, kuid ma polnud kindel, kas see on valdkond, millega sooviksin end siduda. Siis aga hakkasid sõbrannad mind kooli moe-show’dele kaasama ja käisin ka rahvatantsuga palju laval. Esinemine sai sellest ajast peale minu jaoks eneseväljenduseks. Gümnaasiumis alustasime hea sõbra Jörgen Paabuga loominguliste pildistamistega ja vahel võtsid ka teised Eesti fotograafid ühendust. Nii olen kuidagi poole jalaga teismeeast peale modellindusega seotud olnud.

Millist nõu oskad anda neiudele, kes soovivad tulevikus modellindusega tegeleda?

Neiud peaksid eelkõige iseendale kindlaks jääma. See on konkurentsirohke ala, aga kui juba on tugev tunne sees, et tahaks end proovile panna ja endast kõik anda, et hästi läheks, siis ma usun, et tasub täiega proovida. 

Mida võtsid endaga saatest kaasa?

Võtsin endaga kaasa tunde, et kõik on võimalik. Olgugi et ekraanil oli palju draamat ja pingeid osalejate vahel, siis mulle tundub, et see aeg, mille koos saates veetsime, ühendas meid palju. Siiani suhtleme aktiivselt sotsiaalmeedias, hoiame üksteise tegemistel pilku peal ja saame kokku, et koos midagi ägedat teha. Võin öelda, et kogu see ennastavastav, pigem emotsionaalselt väljapoole elav punt on superlaheda huumoriga. Saame kokku ja ma juba tean, et naeran end energiast tühjaks.

Täispikkuses intervjuu leiad Buduaar TEEN märts-aprill numbrist.