MINU ESIMENE: vastab Tanja Mihhailova

MINU ESIMENE: vastab Tanja Mihhailova

Kas teadsid, et Eesti üht omapäraseima häälega lauljannat Tanja Mihhailovat ei võetud muusikakooli vastu, sest tal olevat puudunud muusikaline kuulmine? Just nii, aga kõik juhtub põhjusega. Seekord uurisime Tanjalt tema esimesi ja saime teada palju põnevat!

Esimene nõuanne või nipp, mis sulle meenub…  Suhtu teistesse nii, nagu sa tahad, et sinusse suhtutakse või tee teistele seda, mida tahad, et sinule tehakse.

Esimene lemmiklaul… Caater „O Si Nene”

Esimene koduloom… Kalad.

Esimene esinemine, kus tundsid, et asi polegi enam nii hirmus… Minul on olnud pigem vastupidi. Kuni viieteistkümnenda aastani oli lihtsalt hirmus, hiljem läks aga hoopis raskemaks, sest siis sain aru, et inimesed hindavad mind.

Esimene reis… Kuna elasin Kohtla-Järvel, siis esimene reis võis olla Tallinnasse!

Esimene armumine… Esimeses või teises klassis, meenub üks klassivend, kes aitas minu koolikotti kanda.

Esimene palk ja töökoht… Ikka laulmise eest. Ma pole palgatööd kunagi teinud. Esimese n-ö palga saingi kooli lauluvõistlusel eduka osalemise eest. Summaks oli 100 krooni, mis oli tol ajal suur raha.

Esimene koolipäev… Mäletan, et hirmu ei olnud ja mäletan ka lilli. Mul on alles isegi kaart, mille ema mulle kooli alguse puhul kinkis.

Esimene CD-album… E-Type.

Esimene reis Euroopast välja… USAsse. Olin siis 22aastane.

Esimene lemmikriideese… Igapäevaselt käin suhteliselt tagasihoidlikult riides, siis ilmselt oli lemmik mõni esinemiskostüüm.

Esimene kaks (koolis)… Ilmselt ilmusid need kahed peale 5. klassi, sest siis hakkasin muusikaga tegelema ja õppimisele jäi vähem aega. Enne seda olin eeskujulikult nelja-viieline.

Esimene kord, kui tundsid, et professionaalne laulmine võiks sulle sobida… Olen kogu aeg teadnud, et soovin saada lauljaks. Alustasin laulmist juba nelja-aastaselt.

Esimene foto Instagramis kandis pealkirja… Nonii, liitusin ka mina Instagramiga ja mu esimene postitus on minu aknast… Wii!

Esimene positiivne fänni kommentaari, mis läks sulle hinge ja jäi meelde… Mäletan, et peale lauluvõistluse võitu hüüdis keegi saalis, et mul tuleks esinemine üldse ära keelata, sest ma nagunii võidan kogu aeg.

Artikkel ilmus ajakirja Buduaar TEEN juuli-august numbris.