NIALL HORAN KINNITAB: One Direction tuleb tagasi

NIALL HORAN KINNITAB: One Direction tuleb tagasi

Sellest kurvast hetkest, kui One Direction teatas, et nad lähevad laiali, on möödas vaid peaaegu aasta. Bändiliikmed on edasi läinud oma soolokarjääridega ja nagu näha, on näiteks Zayn Malik tänu sellele kuulsam, kui kunagi varem, kuid fännid ei ole siiski veel lootust kaotanud.

Sellest kurvast hetkest, kui One Direction teatas, et nad lähevad laiali, on möödas vaid peaaegu aasta. Bändiliikmed on edasi läinud oma soolokarjääridega ja nagu näha, on näiteks Zayn Malik tänu sellele kuulsam kui kunagi varem, kuid fännid ei ole siiski veel lootust kaotanud.

Kuigi kõigil läheb ka oma sooloprojektidega hästi, kinnitas Niall lõpuks, et oleks tobe mitte naasta bändina. One Directioni produtsent on samuti nõus: “Nad on teinud midagi, mida mitte ükski bänd varem teinud pole – viis albumit, viis kontserttuuri ja isegi film vaid viie aastaga… See on lausa uskumatu. Kuid see on nende teha. Nad võivad puhkust võtta nii kaua, kui tahavad.”

Ka ajalugu on näidanud, et bändide lahkuminek ei tähenda veel ilmtingimata lõppu. Näiteks Backstreet Boys võttis enne 2000. aasta uusi hitte viieaastase pausi, mis sugugi nende kuulsust ja edu ei mõjutanud.

Allikas: Rebelcircus.com