ONE DIRECTIONIST tuntuks saanud Zayn’il ilmub debüütalbum

2 kommentaari
ONE DIRECTIONIST tuntuks saanud Zayn’il ilmub debüütalbum

Hiljuti koostöö lõpetanud bändi One Directioni liige Zayn Malik on valmis saanud oma esimese debüütalbumiga “Mind Of Mine”, mis ilmub 25. märtsil.

Hiljuti koostöö lõpetanud bändi One Direction liige Zayn Malik on valmis saanud oma esimese debüütalbumiga “Mind Of Mine”, mis ilmub 25. märtsil.

Zayn’i esiksingel “PILLOWTALK” ja muusikavideo on tänasest saadaval. Videos teeb kaasa hetke kuumim supermodell Gigi Hadid. “PILLOWTALK” režissööriks on mitmete auhindadega pärjatud Bouha Kazmi. “PILLOWTALK” on esimene singel Zayn’i kauaoodatud debüütalbumilt “Mind Of Mine”, mis ilmub 25. märtsil RCA Recordsi alt. Albumi ilmumine kattub tähtpäevaga, mil saab täpselt aasta päevast, kui Zayn otsustas soolokarjääri kasuks, keskendudes uuele peatükile oma muusikalises loomingus.

“Ma usun, et kui nad kuulevad seda, mõistavad nad mind natukene paremini,” ütles Zayn intervjuus. “Mul on 10 aastat see album mõttes olnud, lihtsalt oli seal, ootas, et saaks välja.”

Hinnatud produtsent Malay (Franc Ocean) kirjeldas Zayn’i debüütalbumiga töötades noormeest geeniuseks. “Tõeline artist, siira südamega, särav täht!“

Eile õhtul oli eetris Zayn’i intervjuu Zane Lowe’iga. Vaata seda SIIT.

Kuidas sulle meeldib Zayn’i uus video sooloartistina?