Osale “Eesti printsess 2015” konkursil!

Osale “Eesti printsess 2015” konkursil!

Juba sel reedel ja pühapäeval toimuvad live-castingud ja test-pildistamised Eesti Printsess finaali kandidaatidega, kes valitakse 13-17-aastaste tüdrukute meilitaotluste seast.

Juba sel reedel ja pühapäeval toimuvad live-casting‘ud ja testpildistamised “Eesti Printsess 2015” finaali kandidaatidega, kes valitakse 13-17aastaste tüdrukute meilitaotluste seast.

Live-castingu‘te põhjal saavad finaali kuni 15 kaunitari, kellega hakkab pihta täielik ettevalmistus – erinevad konsultatsioonid, defileetunnid, pildistamised ja finaal-show proovid.

Finaal-show toimub 25. oktoobril Tallinnas Violet Lounge’is ja peale seda saavad kõige edukamad osalejad võimaluse alustada modellikarjääri ja esindada Eestimaad 2016. aasta maailmavõistlustel ja festivalidel:

Princess of the World

Teen Miss World

Teen Miss & Miss Continents

Festival Model & Talent World

Teen Miss Planet

Teen Miss Galaxy

Teen Miss Nations

Super Model Universe

Miss Global International

Miss United Continents

 

“Eesti Printsess 2015” finalistid esinevad samuti uue projekti “TV Start Estonia 2015” modellinduse kategoorias. “TV Start Estonia 2015” võitjad saavad võimaluse esindada Eestit rahvusvahelises finaalis “TV Start 2016”, mis toimub 22.–29. märtsil Egiptuses, kuurordis Sharm-el-Sheikh!

Et saada kutse live-casting‘ule ja testpildistamisele, tuleb saata taotlus e-mailile princess@destaterepublic.com, lisades 10 pilti ja info enda kohta.

Konkursi sündmusi ning uudiseid eelmise aasta printsesside kohta jälgige ametlikult Facebooki lehelt.