Padjaklubi fännid vallutasid Coca-Cola Plaza

24. mail vallutas üle pooletuhande TV3 “Padjaklubi” sarja fänni Coca-Cola Plaza kino, et koos seriaali staaride Kristel Aaslaidi, Grete Kleini, Kertu Moppeli ja Katariina Ratasepaga pilti teha ja ära vaadata hooaja viimane osa enne selle teleekraanile joudmist. 

24. mail vallutas üle pooletuhande TV3 “Padjaklubi” sarja fänni Coca-Cola Plaza kino, et koos seriaali staaride Kristel Aaslaidi, Grete Kleini, Kertu Moppeli ja Katariina Ratasepaga pilti teha ja ära vaadata hooaja viimane osa enne selle teleekraanile jõudmist. 

Sarja peategelaste Miša, Maria, Laura ja Kristina ümber tunglesid fännipäeval noorte hordid, kes tahtsid autogramme, koos pilti teha ning küsimusi küsida. Staaridelt uuriti muu hulgas nende lemmikvärvi, hobide ja sarjas osalemise põhjuste kohta. Fännipäeval olid kohal ka sarjast tuntud tegelased Marco ja Mihkel ning väike Eliise. 

Fännide sõnul vaatavad nad sarja, kuna see on ülinaljakas ja osatäitjad väga andekad. Lemmikutena nimetasid noored koiki nelja peategelast ning sarja naljad on fännide arvates lihtsalt väga head, ületamatu on killuviskamises muidugi Miša. Fännipäeval osalenud noorte arvates tunduvad tegelased päriselus isegi veel sobralikumad ja roomsamad kui sarjas ning paljud fännid kinnitasid, et nad on sarja iga osa korduvalt ka üle vaadanud. 

“Padjaklubi” sarja hooaja viimane osa linastus enne tele-eetrit Coca-Cola Plaza kinos, et anda fännidele võimalus osa ära vaadata suurelt ekraanilt koos sarja staaridega. TV3 ekraanile jouab hooaja viimane osa homme, 26. mai õhtul. 

 

Buduaar TEEN