PARIM PANGAKONTO NOORTELE – Pocopay

Pocopay on parim viis lapsevanemal oma noorele pereliikmele sekundiga raha üle kanda kui on ootamatult tekkinud rahavajadus ja kui emal või isal pole koheselt võimalik arvutist ülekandeid tegema minna. Veel on Pocopay rakenduse eeliseks see, et oma konto seisu on väga mugav otse oma nutitelefonist vaadata. 

 Tasuta Pocopay Noortekonto aitab kasvada majanduslikuslikult planeerivamaks, sest seal on väga mugav ja lihtne ka raha oma soovide kohaselt kõrvale panna. Kui oled alla 18-aastane, saab kontot avada sulle ainult sinu ema või isa. Pangakonto avamine toimub otse mobiilist. See võtab mõne minuti ja on täiesti tasuta. Nii konto kui ka maksekaart. Lapsevanemal on võimalik alustada samuti tasuta Basic paketiga. Lapsevanemale tuleb tasu lisa vaid siis kui ta soovib endale samuti maksekaarti. 

 Konto avamise juhiseid saab vaadata SIIT 

 Pocopay on natuke nagu sotsiaalvõrgustik, sest läbi äppi saab oma vanemate või sõpradega suhelda ja oma soovitud ostust piltigi saata. 

 See on mõnus ja ütlemata kiire ja kasulik viis oma rahasoovid teele saata. Pocopay kaardiga saab maksta nagu iga teise pangakaardiga kõikjal ning mõnes moodsamas kohas ka puutevaba lahendusega.