PISARAKISKUJA: unarusse jäetud karu oli oma puuris 30 aastat, kuni…

Läinud pika talve jooksul meeldis meile, inimestelegi aegajalt pugeda kellegi kaissu, et siis ohutult uinuda. Nagu me kõik teame, siis karud lähevad talveperioodiks umbes kaheksaks kuuks talveunne. Meie, kui inimesed, teame täpselt, mis juhtub siis, kui me pole saanud piisavalt magada. Kujutaksid sa aga ette, et sinult on röövitud terve 30 aasta jagu head und? 

Läinud pika talve jooksul meeldis meile aeg-ajalt pugeda kellegi kaissu, et siis ohutult uinuda. Nagu me kõik teame, siis karud lähevad talveperioodiks umbes kaheksaks kuuks talveunne. Meie, inimesed, teame täpselt, mis juhtub siis, kui me pole saanud piisavalt magada. Kujutaksid sa aga ette, et sinult on röövitud tervelt 30 aasta jagu head und? 

Kui karu nimega Fifi oskaks rääkida, siis ta kindlasti jagaks meiega oma muret ning suurt kaotusvalu. Karupojana osteti Fifi Pennsylvanias asuvasse loomaaeda. Kümme aastat pakkus Fifi vaatajatele rõõmu, tehes loomaaias õpetatud trikke. Hapuks kiskus asi aga siis, kui loomaaed kinni pandi ja karu hooletult tervelt kahekümneks aastaks puuri jäeti!

Fifi päästeti tänu päästetiimile PETAs ja organisatsioonile The Wild Animal Sanctuary. Karu oli aga kohutava tervise juures. Ta oli kõhnake ja nälginud, vaevast murtud ja unepuuduse tõttu nõrk. Päästjad ei uskunud, et Fifi täie tervise juurde naaseb, ent…

Mis sai Fifist? Vaata edasi videoloost!