POISTE SALADUSED, mida iga tüdruk peaks teadma

POISTE SALADUSED, mida iga tüdruk peaks teadma

Kuigi me seda väga sooviksime, ei ole meile kahjuks antud selgeltnägemisvõimeid ega oskust teiste mõtteid lugeda (vähemalt enamusele meist). Seetõttu tuletame sulle meelde, mida poisid tegelikult mõtlevad, kui nad midagi teevad. Ära lase tal end rivist välja lüüa – kui mõistad, mida ta tegelikult mõtleb, jääb olukord sinu kontrolli alla.

Kuigi me seda väga sooviksime, ei ole meile kahjuks antud selgeltnägemisvõimeid ega oskust teiste mõtteid lugeda (vähemalt enamikule meist). Seetõttu tuletame sulle meelde, mida poisid tegelikult mõtlevad, kui nad midagi teevad. Ära lase tal end rivist välja lüüa – kui mõistad, mida ta tegelikult mõtleb, jääb olukord sinu kontrolli alla.

Kui ta on sinust huvitatud, siis ta võtab ühendust

Te lisasite üksteist Facebookis sõbralisti ning nüüd vaatad sa iga kahe minuti tagant ootusärevalt telefoni. Kui ta ühendust ei võta, arvad ekslikult, et tal on lihtsalt palju tegemist. Aga kui ta sinuga tõesti rääkida tahab, leiab ta selleks võimaluse. Kui ta ei kirjuta sulle, siis teda lihtsalt ei huvita. Lihtne, kuid karm tõde!
Mida teha?
Raske olukord. Kui sina temaga ühendust võtad ja ta ikka sulle ei vasta, pead järele mõtlema, kes selles “suhtes” rohkem jõupingutusi teeb. Kui kogu aeg ainult sina talle sõnumeid saadad, pole suuremat lootust, et olukord kunagi muutub.

Kui ta petab, on ta sinust juba lahku läinud
Poiss, kes petab, ütleb oma tegudega, et ei hooli sinust ega teie suhtest. Kas tõesti tahad olla poisiga, kel pole mingit enesekontrolli ega lugupidamist sinu vastu? Isegi kui sa teda ei armasta, tähendab tema kõrvalejäämine kaotust.
Mida teha?
See olukrod peaks olema must-valge, kuid mängus võib olla ka segavaid emotsioone. Sinu instinkt sunnib sind vabandusi välja mõtlema, ennast piinama, teist tüdrukut süüdistama. See on ainult mäng, mis peidab endas tõelist probleemi. Petmine on vale – kui ta petab, jäta ta maha!

Poisid ei muretse sõpruse rikkumise pärast

Kui oled huvitatud poisist, kes on juba su sõber, ja tema väidab, et ei taha teie sõbrasuhet ära rikkuda, siis ta ilmselt valetab. See tähendab poiste keeles, et sa pole tema tüüp. Kui ta on sinust huvitatud ja usub, et sõpruse piiri ületamine on võimalik, kasutab ta esimest võimalust, et seda teha.
Mida teha?
Valus on, kui sa ei meeldi poisile, kes sulle meeldib. Aga see ei ole maailma lõpp! Vähemalt jääb sulle võimalus teisi poisse vaadata. Sa ootad tema märguannet, kuid seda ei tule. Selleks ajaks, kui ta oma veast aru saab, oled sa läinud. Paras talle!

Allikas: Teenvogue.com