RANNAPUNGERJA LAULULAAGER – tulevastele lauljataridele kohustuslik!

5 kommentaari
RANNAPUNGERJA LAULULAAGER – tulevastele lauljataridele kohustuslik!

Rannapungerja noortelaager asub Ida-Virumaal Tudulinna vallas, Rannapugerja külas, kust Peipsi järv jääb kõigest 1 km kaugusele. Laagri teeb eriliseks see, et õpetajateks on oma ala tipud ehk Eesti tippmuusikud.

Sellel suvel stardib neli erinevat laagrivahetust:

07.06-14.06 Laululaager Nele-Liis Vaiksooga. Erikülaline Olav Ehala!

25.06-02.07 Draama- ja muusikalilaager Hanna-Liina Võsaga.

19.07-26.07   Muusikalaager Hanna-Liina Võsaga.

09.08-16.08   Muusikalaager Laura Põldverega.

Muusikalaagrisse oodatakse muusikahuvilisi lapsi vanuses 7–15, kus iga laps saab osaleda laagrinädala jooksul erinevates ansamblites oma õpitava instrumendiga ja laululapsed soololaulu ja ansamblitundides.

Kõik laagrid lõpevad suure kontsertetendusega lastevanematele ja külalistele!

Laura Põldvere

„Miks tulla muusikalaagrisse? Vastus on väga lihtne! Lapsed saavad viibida looduskaunis kohas, vabas looduses ja värskes õhus, väga heade tingimustega laagrikompleksis, veeta suve koos sõpradega ja tegeleda muusikaga suurepäraste õpetajate käe all. Nii mitmedki laagrilapsed on silma jäänud meie kuulsatele lauluõpetajatele ja saanud juba üles astuda armastatud lauljate kontsertidel ja plaadisalvestustel.”

Hanna-Liina Võsa: 

„Rannapungerja muusikalaagrist on saanud minu jaoks juba armas igasuvine traditsioon. Sel suvel õpetan ma lapsi juba neljandat aastat ja on vahva näha, et mitmed neist tulevad ikka ja jälle tagasi. See on võimalus saada uusi sõpru ja Rannapungerja laagri puhul uusi muusikalisi kogemusi, mis võibolla saavad tulevases elus määravaks. Ootan sellesuviseid kohtumisi juba väga!”

 

Nele-Liis Vaiksoo:

„Rannapungerja muusikalaager on mõeldud lastele, kes tunnevad rõõmu muusikast ja selle loomisest. Tean, et eelnevatel aastatel on mitmed lapsed saanud just laagris oma päris esimese sooloesinemise kogemuse, mis on neile andnud enesekindlust ja indu laulmisega edasi tegeleda.”

Infot laagri kohta leiab kodulehelt: www.rannapungerjalaager või fb- rannapungerjamuusikalaager.

Sind ootab suvi ja:

HEA JA TERVISLIK TOIT 4 KORDA PÄEVAS
PALJU LAULU JA MUUSIKAT
ÖÖDISKO
KINO
SPORT
LÕKKEÕHTU GRILLITUD VAHUKOMMIDEGA
AUHINNAD JA DIPLOMID
UJUMINE PEIPSIS
ÜLLATUSKÜLALISED
LAAGRIBUSS TALLINN-RANNAPUNGERJA