RUBRIIK “KUKU PIKALI”: KALENDRISTAAR JAANUS SAKS

RUBRIIK “KUKU PIKALI”: KALENDRISTAAR JAANUS SAKS

Buduaar Teen “Staarid kastis” kalendri maikuud esindab tuntud räppar Jaanus Saks. Kalendris on Jaanuse stilistika inspireeritud korvpallurist, kuna just selleks tahtis Jaanus väiksena saada. Esitasime Jaanus Saksile ka mõned küsimused, mis nii mõnelgi staaril jalad nõrgaks löövad. 

 

 

Kui sa saaksid olla üheks päevaks nähtamatu, siis mida sa ette võtaksid?
Annaks ühe soolokontserdi. 

Mis on olnud sinu elu kõige piinlikum hetk?
Mul üldiselt ei ole selliseid hetki olnud. Võib-olla lapsena oli mingeid momente, aga hetkel ei meenu.

Millal, mida ja kellele sa viimati valetasid?
Ma üldiselt katsun mitte väga valetada, sest valed ei vii elus kaugele. Aga ilmselt viimasena olen siis “hädavalet” või nii-öelda “käime tavadega kaasas valet” oma tütre lapsepõlverõõmu nimel pidanud välja käima. Ja no eks need ole need pühad ja haldjad jne. 

Mis oli viimases FB sõnumis, mis sinu telefoni saabus?
Kenneth Rüütli: “Jep, no mul läheb veel aega, aga annan teada, kui kuskil maal omadega.”

Mis on see, mis sind enda juures kõige enam häirib?
Liiga hea süda. Võib-olla see, et ma teen liiga palju teiste heaks ära ja enda asjad jäävad pooleli alati. 

Mis on kõige kallim asi, mille ostnud oled? Kui palju see maksis?
Ma olen oma elus päris palju asju ostnud, et ma ei ole niimoodi arvestust pidanud. Noorena ma ostsin ühe mersu, mis läks mulle kokkuvõttes 150 000 krooni maksma. Siis oli see suht rets raha. Ma ei ole väga materiaalne inimene ja asjad on pigem teisejärgulised. Aga ütleme siis, et viimane n-ö hinnalisem asi, mille ma ostsin, oli iPhone X ja hinnaks 1399 eurot. 

Kas tahaksid olla rikkam või ilusam? Miks?
Kes ei sooviks rikas olla ja mitte muretseda, kuidas ja mida saada ja mida selleks teha. Mõned sünnivad n-ö rikkana ja mõned näevad eluaeg vaeva, et ära elada. See on nii suhteline. Arvan, et ära ei ütleks loomulikult. Ma usun, et keegi ei ütleks. Mis puutub ilusse, siis sa oled selline, nagu sa looduse poolt oled loodud ja selle üle ei tasuks kellelgi häbeneda. Ilu ei muuda sind paremaks inimeseks. Eks enamik soovib olla rikas ja ilus. Siiski on see kõik ju ainult väline. Mõtted peavad rikkad olema ja ilu sisemuses.

Kes võiks olla see inimene või inimesed, kellega sa pole kaua aega suhelnud ja keda tahaksid näha või tervitada?
Ilmselt oma lähedasi sõpru tahaks alati tihedamini näha ja koos aega veeta. Aga eks kõigil on oma elu ja sellega peab leppima. Tervitada võiksin oma kunagisi klassivendi, keda ka paraku pigem ei kohta niisama.