Selgeltnägijad – kas ka sina oled üks nendest?

Selgeltnägijad – kas ka sina oled üks nendest?

Mõtle, kui suur on universum. Terve meie elu möödub tähtede keskel, maamunal, mis hoiab endas vett ja maismaad ning olenevalt sinu asukohast ja elukohast möödubki sinu elu sinu väikeses kodus. Oled sa oma nelja seina vahel õnnelik? Soovid sa näha kaugemale, kui meie silmad lubavad? Võibolla just sina oledki eriline ja suudad tunnetada rohkem? Kindlasti oled sa kord elus selle peale mõelnud.

Mõtle, kui suur on universum. Terve meie elu möödub tähtede keskel, maamunal, mis hoiab endas vett ja maismaad ning olenevalt sinu asukohast ja elukohast möödubki sinu elu sinu väikeses kodus. Oled sa oma nelja seina vahel õnnelik? Soovid sa näha kaugemale, kui meie silmad lubavad? Võibolla just sina oledki eriline ja suudad tunnetada rohkem? Kindlasti oled sa kord elus selle peale mõelnud.

Kõik me „nõiad” oleme tahtnud näha, teada ja tunda rohkemat oma elus. Kas ka sina oled üks nendest vähestest, kes ei kuulu halli massi ja otsib oma elus midagi suuremat kui ühiskonna muster?

Kas vaatate tihti tähti ja mõtlete selle üle, et täiskuu, mis paistab taevas nii uhkelt ja suurelt,  on reaalne. See on päriselt seal eksisteerimas. Siiski, teised inimesed ei tee sellest nagu eriti välja, see on nii tavaline nende jaoks, tühine. Mõned üksikud inimesed vaevuvad imetlema terve oma elu jooksul selle üle, et on olemas midagi suuremat. Kuupaiste on müstiline.

Kui sina oled üks nendest inimestest, kes ei suuda ära harjuda selle mõttega, et meie oleme siin planeedil ja tähtede taga võib olla veel rohkem huvitavat kui siin, siis üsna suure tõenäosusega oled sa hallist massist väljas ja võid omada selgeltnägemisvõimet.

Kõik selgeltnägijad olid ju tuntud kui nõiad. Nõida iseloomustas must kass, täiskuu, võlujoogid ja mets. Tuleb mingi seos ülal mainitud jutuga? Teeme järelduse, et võibolla tähendas nõid inimest, kes ei kuulunud halli massi, ta ei sobinud ühiskonda, sest ta oli teistest erinev, targem ja müstilisem. Oleks ju loogiline mõelda, et kui sa ei huvitu ühiskonnast, vaid suurematest teadmistest, siis sa eemalduksid ja hakkaksid õppima. Kõige parem on lihtsalt metsa minna ja endaga suhtlema hakata ning koguda teadmisi.

Nõiad õppisid armastama loodust, elama looduses, kasutama looduse poolt pakutavat. Nad oskasid kasutada taimi erinevate haiguste ravimiseks. Kassid on võimelised nägema deemoneid, seega oli juba vanal ajal teada, et kass võiks alati kodus valvuriks olemas olla. Sellepärast ei olnudki nõidadel koerasid, vaid kassid.

Nõidadest said teadjad, selgeltnägijad ja ravitsejad. Nad põletati selle eest tuleriidal. Ühiskond ei suutnud mõista lihtsalt neid teadmisi, mida nõiad neile pakkuda soovisid.

Tänapäeval on aga täiesti normaalne, kui inimesed otsivad abi energeetikutelt, psühholoogidelt, ravitsejatelt või selgeltnägijatelt.

Neid lausa ülistatakse, eriti populaarseks on viimasel ajal saanud selgeltnägijad. Kui varem kardeti selliseid asju, siis nüüd propageeritakse seda ning see on juba muutumas meelelahutuseks. See aga näitab, et ühiskond areneb ja suudab kohaneda uute teadmiste ja tarkustega. 

Ajalugu läbi räägitud, saate isegi aru, et kõik ravitsejad, energeetikud ja selgeltnägijad on need samad inimesed, keda ennemuistsel ajal nimetati nõidadeks. Lihtsalt ühiskond on muutunud ja samuti ka teadmised.


Kas ka sina suudaksid olla ravitseja, energeetik või lausa selgeltnägija? 

Kõigepealt tuleb filtreerida välja teatud omadused, mis selgeltnägijate puhul olemas olema peavad. Selgeltnägija on inimene, kes tunnetab või näeb asju, mida teised ei näe. Selgeltnägijad ei näe asju ette niimoodi, nagu inimesed seda arvavad olevat. Nad lihtsalt ei ole sulandunud halli massi ja ei ole võtnud omaks reegleid, mida meile ette on söödetud. Nad jäävad kindlaks oma vaimsele arengule ja sihile saada teada, mis tegelikult elu eesmärk on ja millises maailmas me elame ning mida me teha saame. Enamik meist võivad olla selgeltnägijad, kuid me lihtsalt oleme unustanud mõtlema nii nagu nemad.


Selgeltnägijate/nõidade omadused ja võimed:

Suudavad näha läbi teiste inimeste silmade. See on selline üldine mõiste, mis tähendab seda, et kui sa oled selgeltnägijate omadustega, siis  sa lihtsalt oskad mõelda nagu teised inimesed. See annab sulle omakorda intuitiivse tunnetuse, kuidas keegi teine midagi mõtleb või midagi näeb.

Eetiline käitumine. Sa tunned emotsionaalselt teistele kaasa, kui nemad emotsionaalsed on. Sa elad läbi teise tundeid. Kui nad valetavad, siis sa tead seda, aga mängid nendega kaasa, et mitte neid nii-öelda solvata. Selgeltnägijad teavad alati, kui keegi manipuleerib ja valetab, aga nad lihtsalt lähevad nendega kaasa, kuid teevad omad järeldused.

Kui sa mõtled kellegi peale, siis see isik kas helistab sulle või sa näed teda üsna varsti. Siis sa juba tead, kes sulle helistab või uksele koputab. Piisab ainult kellegi peale mõtlemisest..

Suudavad tunnetada asju ette. Süda tunnetab halbade asjade juhtumist ette ära. Sa ei peagi teadma detaile, aga sa suudad tunnetada, et midagi halba kas juhtub või juhtus.

Suudavad olla ühenduses teistega. Kui sinu lähedane või sõber vajab sinu nõu või abi, siis sa tunnetad seda.

Loomadega suhtlemine. Teised võivad arvata, et selgeltnägijad või nõiad suhtlevad loomadega mingis ühises keeles, aga tegelikult on see jällegi telepaatiline tunnetus. Sa tead, mida mingi loom sinult vajab või mida mõtleb.

Unenägudes reisimine ja asjade nägemine. Sa näed tihti unenägusid, kus sa võid teha mida soovid. Sa ei peagi olema teadlik, et sa magad, aga sa suudad kontrollida sind ümbritsevat oma unenäos. Kui miski sulle ei meeldi, piisab ainult sinu mõttest ja kõik muutub. Lisaks näed sa vahel asjade juhtumist unes ette.

Informatsiooni saadavus universumilt, kaitseinglitelt või deemonitelt. Sa suudad lihtsalt hankida informatsiooni „õhust”. Kui sa kirjutad luuletust, tulevad riimid sinuni ilma pingutamiseta. Ükskõik, mida sa teed, sa teed seda teistmoodi ja erilisemalt kui teised.

Mineviku ja tuleviku tajumine samaaegselt. Sinu mõtted on tihti suunatud tuleviku peale, kuid sisimas elad sa oma olevikku mineviku järgi. Seda on raske teisiti seletada. Kui sa vaatad mingit hoonet, siis sa oskad ette kujutada, milline see tulevikus välja näeks.

Sa oskad ette näha kõiki võimalikke situatsioone. Õigemini need käivad sinust korraga läbi ja sa oskad tunnetada täpselt, mis võib juhtuda mingis situatsioonis, konfliktis või vestluses järgmisena. 

Ravitseja võimed. Teisiti öeldes, kui sa viibid teise inimese seltsis, siis see inimene hakkab ennast paremini tundma tänu sinule. Inimesed tunnevad sinu seltskonnas olles ennast järsku hästi.

 

Selgeltnägijate/nõidade tunnused:

– Nad ei aktsepteeri vägivalda, jõhkrust ja kadedust.

– Nad põlgavad ühiskonna musterkäitumist.

– Nad ei talu keemiat. Kasutavad looduslike asju.

– Nende nahk ei talu eriti hästi päikest.

 

Selgeltnägijate/ nõidade mõtteviisid:

Selgeltnägijad mõtlevad teistmoodi. Nad julgevad mõelda kastist välja. Nad oskavad näha kõike terviklikumalt ja kaugemalt ehk suuremas pildis. Neile ei meeldi inimeste käitumismustrid ja kõnemaneerid. Nad oleksid nagu kõike juba läbi elanud ja seega ei pruugi olla eriti vaimustunud millestki. Nad suudavad 10 aasta jooksul vaimselt areneda sama kaugele kui mõni 30 aastaga. See teeb neist üsna igavad inimesed. Peol nad tavaliselt ei käi, vahel harva vajavad nad seltskonda.

Kui lihtsalt endaga tegeleda, võtta igal õhtu mõned tunnid mõtlemiseks aega, saad ka sina aru, et selgeltnägemine ei ole midagi muud kui arusaam ja mõtlemine suunas, kust me tuleme ja kes me oleme. Piisavalt kaua süsteemidest väljas olemine toob sinuni kogu info ja „võimed”, mida saab nimetada selgeltnägemiseks. Defineerime sõna „selgeltnägemine” kui nägemine selgemalt kui süsteemis olevad inimesed, kes on võõrandatud kõige tavalisematest eluseadustest. Nõiad või selgeltnägijad lihtsalt tuletavad teile meelde neid asju ja järgivad kõike sisetundest ja emotsioonidest. Kui üleval olevad sümptomid on sulle mingil määral tuttavad, siis oled ka sina selgeltnägija. Lihtsalt usalda ennast rohkem ja praktiseeri ning katseta, mida sa teha suudad.

Loe põnevatel teemadel lisaks ka hingemaailm.ee 

 

Alan Durier

*Artikkel on ilmunud ajakirjas Buduaar TEEN suvi 2014.