SUUR GALERII: BUDUAAR TEEN PARTY avapidu ja Beyond Beyond!

SUUR GALERII: BUDUAAR TEEN PARTY avapidu ja Beyond Beyond!

Kui vaatasid eile TV3 Seitsmeseid uudiseid, siis nägid ilmselt uudislugu ägedast Buduaar Teen Party avapeost. Laupäeval, 12. novembril leidis esimest korda aset Buduaar Teen Party, mis polnud mitte lihtsalt pidu, vaid Eesti ainus ja lahedaim noortepidu, kuhu oli oodatud igaüks, kes tõeliselt lõbutseda armastab!

Kui vaatasid eile TV3 “Seitsmeseid uudiseid”, siis nägid ilmselt uudislugu ägedast Buduaar Teen Party avapeost. Laupäeval, 12. novembril leidis esimest korda aset Buduaar Teen Party, mis polnud mitte lihtsalt pidu, vaid Eesti ainus ja lahedaim noortepidu, kuhu oli oodatud igaüks, kes tõeliselt lõbutseda armastab!

Peol nägime tõelist möllu – peale hetke kuumimaid hitte mängiva DJ Kozy olid kohal professionaalsed JJ-Street Tantsukooli tantsijad ning tuntud staarid ja blogijad nagu Fitloora, Anita Sibul, Jennifer Nimmerfeldt, Kätlin Hallik, German Pinelis ja paljud teised. Peale mitmetunnist tantsimist ja möllu lõpetas õhtu oma etteastega loomulikult Eesti popsensatsioon BEYOND BEYOND, kelle suurimad fännid said nautida ka poiste uhiuut singlit “I Don’t Wanna Wait”.

Lisaks toimus erinevaid võistlusi ning kõigi osalejate vahel läks loosi hulgaliselt auhindu.

Järgmine pidu juba varsti – jälgi Buduaar Teeni uudisvoogu Instagramis, Facebookis ja Snapchatis!
17. detsembril toimub klubis Prive taas Beyond Beyond kontsert, kuhu samuti kõik fännid oodatud on.

Vaata TV3 uudisklippi SIIN.

Ja nüüd muidugi kõige olulisema osa juurde – SUUR PEOGALERII!