Tee koolikotti uue Buduaar TEENi numbri jaoks ruumi, et sügispäevadesse päikest lisada!

Tee koolikotti uue Buduaar TEENi numbri jaoks ruumi, et sügispäevadesse päikest lisada!

Ženja Fokini ja Liis Lemsalu poster Taavi Immato ja Silver Laas vastavad küsimustele Piilume andeka Cara Delevingne müstilisesse ellu DIY ja youtuberid

Uus kooliaasta on alanud ja ilmselt üritad alles varajaste ärkamiste ning kodutööde lahendamise rütmi saada. Juba UUEL NÄDALAL on sulle abiks värske Buduaar TEENi sügisnumber, mis oma põnevate lugude ning kasulike näpunäidetega kooliellu sisseelamise sinu jaoks lihtsamaks teeb! Uue Buduaar TEENi leiad juba järgmisel nädalal nii poelettidelt kui postkastidest!

September-oktoober numbri kaanelt leiad üllatusi täis Ženja Fokini, kelle pildistamine viis Buduaar TEENi tiimi uusi ja vägagi põnevaid paiku avastama. Oma esimestest kogemustest ning seiklustest räägib imeilus Grete Paia ning Buduaar TEENi küsimustele vastavad vinged bändipoisid Taavi Immato ja Silver Laas. Piiluda saab ka lõpmatult andeka Cara Delevingne müstilisesse ellu. Seekord anname sulle võimaluse imetleda armastatud laulja Lana Del Rey imelist stiili ning saada uusi teadmisi ülivinge Ed Sheerani kohta. 

Lisaks tutvustame sulle erilisi ning andekaid inimesi meie enda ümbert. Lugeda saad noorte disainerite Birgit Kooli ning Aulikki Puniste kohta ning heita pilgu kunstnik Aivi Raja maalilisesse ellu. Kiikingu üle võlli maailma tutvustab Rait Karus ning rütmika tantsumaailma telgitaguseid avastame tantsuklubi JJ-Street liikmetega. Lisaks anname sulle võimaluse piiluda “Supilinna salaseltsi” kaadri taha koos filmi noorte näitlejatega. Kui suure lugemise kõrvalt kõht tühjaks läheb, võid proovida üht Merilin Siimpoegi maitsvatest retseptidest. Sügisnumbris tutvustab Buduaar TEEN sulle ka enda lõbusa tiimi uusimaid liikmeid. Teiste staaride kõrval otsi ajakirjast ka ennast – meie lugejate pildid on kogutud nii fännigaleriisse kui meie kinoüritust ning suvelaagrit kajastavasse pildiseeriasse. 

Selle eest, et sa kooliajal oma välimuse üle liialt pead murdma ei peaks, hoolitsevad ajakirja mitmed moe- ja ilulood. Nippe leiad vinge lainerijoone maalimisest imelise huulekontuuri joonistamiseni, uhketest soengutrendidest puseriti hammaste korrastamiseni. DIY projektid aitavad seekord kaunistada nii sind kui sinu tuba ning Buduaar TEEN aitab sul leida ka kooli vingeima seljaka. Tutvustame sulle ka moe- ja ilunippidest pungil olevaid youtubereid, kes kooliajaks kindlasti suurepäraseid stiilinippe jagada oskavad.

Ajakirjast leiad veel Liis Lemsalu ja Ženja Fokini postrid, ootamatud ennustusmängud, põnevad testid, hulgaliselt kuponge ning laheda horoskoobi. Buduaar TEEN soovitab sulle veel huvitavat lugemist ning kõrvupaitavat muusikat. Loomulikult ei puudu ka seekordsest numbrist meie äge õnneloos!

 

Võtame uue kooliaasta vastu koos Buduaar TEENiga!

 

Sinu Buduaar TEEN