UUS BUDUAAR TEEN ON KOHAL! Millest kirjutab mai-juuni number?

1 kommentaar
UUS BUDUAAR TEEN ON KOHAL! Millest kirjutab mai-juuni number?

Ilmataat on meid poputanud võrratute kevadilmadega ning Buduaar TEEN meeskond ei jää päikeselisele kevadele alla. Valmis saanud ahjusoe Buduaar TEEN mai-juuni number, mille kaanel särab Põhja-Tallinna solist Kerli Kivilaan. Millest kirjutab uus ajakiri ja mida head pajatavad seekordsed staarid?

Ilmataat on meid poputanud võrratute kevadilmadega ning Buduaar TEEN meeskond ei jää päikeselisele kevadele alla. Nimelt on valmis saanud ahjusoe Buduaar TEEN mai-juuni number, mille kaanel särab Põhja-Tallinna solist Kerli Kivilaan. Millest kirjutab uus ajakiri ja mida head pajatavad seekordsed staarid? Vihje leiad siit.

Meie mai-juuni TEEN kaanestaariks on imekaunis Kerli Kivilaan, kelle kanda on lauljanna roll ansamblis Põhja-Tallinn. Buduaar TEEN sai Kerliga kokku viiekümnendates, et selga pista filmist “Grease” inspireeritud seelikud ning gruuvida üheskoos ameerikalikus miljöös. Rääkisime Kerliga teismeeast, suvest, poistest ning ilust.

Iluteemadel lahkame ajakirjas, kuidas kaitsta end päikese eest ning milline näeb välja üks korralik maniküür ning pediküür. Samuti piilusime huuleläikemaailma, kus tegime selgeks, et antud ilutoode peidab endas mitut otstarvet. Moest räägib meile meie seekordne blogija Iti ning ühtlasi piilume staaristiili ehk arutame lahti Lily-Rose Depp’i garderoobi.

Iluvigadest jutustavad meile Grete Klein, Tuuli Rand, Laura Remmel ja paljud teised staarid, kes esmalt võivad tunduda iluvigadest vabad, ent tegelikult on meil kõigil midagi, mis meile enda juures ei meeldi ja just see teebki meid erilisteks!

Fotograafia kanda on seekordses ajakirjas lausa kaks lugu. Esmalt vaatame unistuste ameti rubriigis fotograafia valdkonda, kus antud tööst räägib meile Anrike Piel. Fotograafia ABCst kirjutab aga Kerli Sosi, kes teeb puust ette ja punaseks, kuidas ja millest peaksime fotograafias alustama. 

Fotograafia kõrval oleme sportlikud, sest suvi on juba kohe-kohe siin ning õues on parajalt soe, et hakata end taas liigutama. Käisime ja hüppasime seesuguses lahedas asutuses nagu Spot Tallinn ning ühtlasi anname sulle vihjeid, kuidas kodus end venitada ja näiteks spagaati teha!

Muidugi ei puudu seekordsest numbrist õnneloos, kupongid, horoskoop, retsept imelistele tassikookidele ning lausa KAHEKSA postrit! Minu esimese rubriiki kuulub German Pinelis, kes jäi Eesti tippmodellisaates teisele kohale. Eriti vinge artikkel on aga viiest kõige populaarsemast youtuber‘ist, kes teenivadki leiba lihtsalt YouTube’i videode üleslaadimiste arvelt. Kas pole mitte lahe?

Kõik selle ja nii-nii palju põnevat veel leiad kevadisest Buduaar TEEN numbrist!

Igatahes on kevadsuvine Buduaar TEENi number täis üllatusi ja lahedat lugemist!

Sinu Buduaar TEEN