VAATA, KAS SINA VÕITSID Buduaari turg LIVE õnneloosis!

VAATA, KAS SINA VÕITSID Buduaari turg LIVE õnneloosis!

Meeleolukas nädalavahetus on selja taga ning Tallinna Buduaar turg LIVE on selleks korraks läbi. Aeg on teha möllust kokkuvõte ning ühtlasi loosida välja võitja Buduaar TEEN õnneloosi kupongi esitanute vahel.

Meeleolukas nädalavahetus on selja taga ning Tallinna Buduaari turg LIVE on selleks korraks läbi. Aeg on teha möllust kokkuvõte ning ühtlasi loosida välja võitja Buduaar TEEN õnneloosi kupongi esitanute vahel.

Buduaari turul tegevustest juba puudu ei tulnud. Laval astusid üles Miss Raplamaa 2016 kandidaadid, koertemoodi näitasid imearmsad chihuahua‘d, jagati kevadisi soengunippe, noote pildus ekstravagantne Tim Bluz ning tantsunumbreid näitasid nii kõhutantsijad kui ka vahvad tantsutüdrukud. Nädalavahetuse tegi rõõmsamaks alati särav päevajuht Ženja Fokin, jagati jäätist ja limonaade ning kauplema oli tulnud sadu müüjaid.

Staariturul olid oma riidekappe tuulutamas Eestimaa stiilseimad naised. Laupäeval olid kohal Evelin Ilves ja Beatrice, särav telenägu Kertu Jukkum, lauljatarid Grete Paia ja Gertu Pabbo, kirjanik Kerttu Rakke, modellid Marilin Kaareste ja Breth Tootsi, jalgpallikohtunik Anni Rahula, TantsuGeen treener Monika Tuvi ja tuhandete lemmik Getter Jaani. Kauneid laste- ja naisteriideid müüsid Kati Toots ja Kätlin Maran.

Piletipunkti oli võimalik esitada Buduaar TEEN märts-aprill numbri vahelt leitud kupong, kelle vahel loosime välja ajakirja Buduaar TEEN aastatellimuse, Näoraamatu ning kotikese ilutoodetega.

Meil on heameel teatada, et ajakirja Buduaar TEEN aastatellimuse võitis Kristiina-Maria Saluri, Näoraamatu saab endale Nele Roseniit ning koti ilutoodetega Elisabeth Teng.

Palju õnne võitjatele! 

Uued loosimised toimuvad juba peale Tartu ja Rakvere Buduaari turgu.

Pane endale kirja Buduaari kevadturgude toimumisajad!
2.04 Tartu Lõunakeskus
16.04 Rakvere Põhjakeskus

Kohtumiseni Tartus ja Rakveres!