VAATA, MIS TOIMUS “KÄTTEMAKSUKONTORI” fännipäeval Tallinnas

„Kättemaksukontor” tähistab algaval hooajal 21. hooaega ja korraldas sel puhul suurejoonelise fännipäeva Tallinna kaubanduskeskuses T1 Mall of Tallinn. Tallinnas toimuvale üritusele tuli kohale sadu tulihingelisi fänne, et kohtuda armastatud näitlejatega. 

6. märtsil toimus kaubanduskeskuses T1 Mall of Tallinn “Kättemakuskontori” fännipäev. Kohal olid Marion Pärna kehastav Kadri Adamson, Luna Haabi mängiv Ragne Veensalu ning uustulnuk Kristjan Lüüs, kes asub kehstama Sanderit. Näitlejad jagasid kõikidele fännidele autogramme, kuid selleks tuli varuda ohtralt kannatust, kuna järjekorras pidi seisma vähemalt pool tundi. 

Loomulikult ei puudunud fännipäeval meigivõistlus, millele eelnevalt loositi välja võistlejad Buduaar Teen Instagramis. Kokku oli 5 sõbrannapaari, kelle puhul üks oli modelliks ning teine tegi meiki. Seoses läheneva kevadega oli teemaks särav kevadmeik. Kõikidele anti vabad käed ning rangelt soovitatav oli kasutada julgeid värvitoone koos rohke säraga. Parim võistlejapaar ei jäänud auhinnata, sest Essence oli pannud välja mahlaka auhinnakoti. 

Enne filmile suundumist tehti üheskoos üks tore ja emotsionaalne grupipilt koos armastatud näitlejatega. 

Fännipäeval olid müügis eksklusiivsed “Kättemaksukontori” teemalised t-särgid kirjaga “Juu talkin tu mii?” ja “Ma pole mingi ingel”. Särgid osutusid niivõrd populaarseks, et müüdi välja juba vähem kui poole tunniga. Kõik, kes soovivad ja ilma jäid, saavad neid soetada 23.24. märts toimuval Buduaari turul. 

Pärast autogrammide jagamist liikusime edasi kino poole ning meiega liitusid Ragne Veensalu ja Kristjan Lüüs. Enne filmi algust oli kõikidel soovijatel võimalus teha näitlejatega pilti ja nendega juttu puhuda. Toimus ka õnneloos, kus näitlejad andsid võitjatele auhindu üle. Kõik auhinnad pani välja TV3.

Suur aitäh Maiasmokale, kes kostitas kõiki kinokülastajaid kommidega.

Pärast õnneloosi jäime edasi vaatama 21. hooaja esimest osa. 

Suur aitäh, T1 Mall of Tallinn ja Cinamon! 

Vaata meeleolukat galeriid ja leia end pildilt!