VAPUSTAV! KUULA IMELIST LADY GAGA’T ESITAMAS Ameerika rahvushümni

VAPUSTAV! KUULA IMELIST LADY GAGA’T ESITAMAS Ameerika rahvushümni

Kui eestlasi ühendab iga nelja aasta tagant laulupidu, siis ameeriklased kogunevad igal aastal ühel kindlal päeval märksa sporlikuma ürituse nimel, milleks on Super Bowl. 

Kui eestlasi ühendab iga nelja aasta tagant laulupidu, siis ameeriklased kogunevad igal aastal ühel kindlal päeval märksa sportlikuma ürituse nimel, milleks on Super Bowl. Ameerika jalgpalli liiga finaal ehk Super Bowl on vaieldamatult maailma vaadatuim spordisündmus, jõudes otseülekandes ligi 200 miljardi inimeseni. Super Bowl ei sisalda endas aga ainult sporti. Suurüritusega on seotud mitmed megastaarid, uhke show, luksus ja närvikõdi.

Täna hommikul kihavad kõik meediakanalid ühel teemal – Super Bowl. Eesti aja järgi kell 1 öösel pidasid ameeriklased maha tulise spordimatši. Vahepauside ajal lõbustasid rahvast seesugused staarid nagu Beyonce, Coldplay, Bruno Mars ja paljud teised. Tänavu esitas Ameerika rahvushümni imeliselt andekas Lady Gaga.

Piletite hinnad üritusele algavad 2000 dollarist (1795 eurot) ja küündivad kuni 25 000 dollarini (22 442 eurot). Tegemist on ameeriklaste absoluutse lemmiküritusega.

Kuidas sulle Lady Gaga esitus meeldib?