VISKA PILK PEALE: TARTU TASKU keskuses toimus “Kättemaksukontori” fännipäev

Teisipäeval, 5. märtsil toimus Tartus Tasku keskuses ja Cinamon kinos 21. hooaja “Kättemakuskontori” fännipäev, mille korraldasid TV3 ja Buduaar Teen ühise projekti raames. Fenomen tõi kohale seriaalist tuntuks saanud Freya Narvikut kehastanud Elina Reinoldi ja Luna Haabi mänginud Ragne Veensalu.

Autogrammide küsimisega paralleelselt toimus viktoriin, kus küsiti “Kättemaksukontoriga” seonduvaid küsimusi ning esimene, kel käsi püsti ja õige vastuse hõiskas, sai valida endale meelepärase auhinna. 

Peale viktoriini toimus meigivõistlus, kus eelnevalt valiti Instagrami vahendusel välja 5 võistlejapaari. Seoses läheneva kevadega oli teemaks särav ja julge kevadmeik. Võitjaks osutus paar, kel oli kõige särtsakam ja julgem meik, kus ei hoitud värvidega tagasi. Loomulikult ei jäänud võitjapaar ka ilma auhinnata, sest uhke auhinnakoti pani kokku kosmeetikabränd Essence. 

Kohapeal ei puudunud ka Buduaar Teen müügilett, kus kõik soovijad said soetada endale meelpärase meene taskukohase summa eest. Spetsiaalselt fännipäeva jaoks oli saadaval limiteeritud koguses tooteid, milleks olid eksklusiivsed ja trendi tulevad spinnerpastakad, kleepsulehed, Buduaar Teen tooteid ning erihinnaga fänniraamat. 

Kes soovivad tooteid osta, aga ilma jäid, on selleks harukordne võimalus. Tooted tulevad taas müüki 23.24. märtsil toimuval Buduaari turul. 

Pärast keskuses toimunud fännipäeva liikusime edasi Cinamon kinosse. Kinokülastajatel avanes eksklusiivne võimalus küsida Ragne Veensalult kolm küsimust. Küsimuste esitamise järel toimus suur õnneloos. Õnneloosiga naeratanud võitjatele andis auhinna isiklikult üle Ragne Veensalu ehk Luna. Kõik auhinnad pani välja TV3. Seejärel jäime edasi vaatama “Kättemaksukontori” 21. hooaja esimest osa. 

Suur aitäh Maiasmokale, kes tegi kinokülaliste suud magusaks ja jagas kõikidele kommi. 

Suur aitäh, Tasku keskus ja Cinamon, kes aitasid meeleoluka ürituse korraldamisele kaasa! 

Vaata ürituse rõõmurikast galeriid ja leia end pildilt!