VÕITJAD SELGUNUD! TURBLISS AUHINNAMÄNG: võida rohkelt kvaliteetseid ilutooteid!

VÕITJAD SELGUNUD! TURBLISS AUHINNAMÄNG: võida rohkelt kvaliteetseid ilutooteid!

Kohe-kohe on ilmumas uus ajakirja Buduaar TEEN sügisnumber, millest leiate, nagu ikka, ainult põnevat ja kasulikku! Kuna TEEN soovitab oma lugejatele ainult parimat, on meie ajakirjas aukohal ka eestimaine turbakosmeetika bränd TurBliss, kes seisab selle eest, et iga noore nahk oleks ilus ja terve. Meil on aga veelgi häid uudiseid – Buduaar TEEN ja TurBliss lükkavad koos käima auhinnamängu, mille auhinnad on vägagi hinnalised!

Kohe-kohe on ilmumas uus ajakirja Buduaar TEEN sügisnumber, millest leiate, nagu ikka, ainult põnevat ja kasulikku! Kuna TEEN soovitab oma lugejatele ainult parimat, on meie ajakirjas aukohal ka eestimaine turbakosmeetikabränd Turbliss, kes seisab selle eest, et iga noore nahk oleks ilus ja terve. Meil on aga veelgi häid uudiseid – Buduaar TEEN ja Turbliss lükkavad koos käima auhinnamängu, mille auhinnad on vägagi hinnalised!

Mis on aga auhinnaks? Meie soovime ilusa näonaha saladust avaldada kõigile, kuid kahjuks kaoks mängu võlu, kui kõigile auhind anda. Õnneks ei ole võitjaid mitte ainult üks, kaks ega kolm… Neid on lausa viis! 5 õnnelikku saavad omale Turbliss Klaar ilutoodete komplekti, millesse kuuluvad sügavpuhastav näomask ja toonik.

See ei ole aga veel kõik! Kõik viis võitjat on meie järgmise Buduaar TEEN ajakirja Turblissi arvamusliidrid. Mida see tähendab? See tähendab seda, et kõik võitjad saavad endale tooted, katsetavad neid ning annavad siis tagasisidet meie järgmises ajakirjas. Neist saavad tõelised staarid!

Kuidas võita endale Turblissi ilutoodete komplekti ning saada järgmise ajakirja kaante vahele? See on lihtne!

1. Jaga seda artiklit enda Facebooki kontol avalikult!
2. Jäta siia artikli alla kommentaarina teavitus oma osalusest!
3. Jää oma õnnele lootma!

Võitjad selguvad 7. septembril!Buduaar TEEN ja Turbliss soovivad head loosiõnne!

Tänaseks on auhinnamäng lõppenud ja võitjad on järgmised:
1. Meriliis Laiakask
2.
Grete Marjak
3. Karina Kimmel

4. Eliise Kuus

5. Eidi Paas

Palju õnne võitjatele! Palun võtke meiega ühendust Buduaar TEEN Facebookis või meiliaadressil teen@buduaar.ee!