YOUTUBER MARTTI HALLIK: Tegelased, kes minus alati külmavärinaid tekitavad, on…

YOUTUBER MARTTI HALLIK: Tegelased, kes minus alati külmavärinaid tekitavad, on…

Meil on hea meel teatada, et alustasime ajakirja Buduaar TEEN uue ja kaua küsitud rubriigiga, kus räägime juttu kahe eestlasestyoutuber’iga

Meil on hea meel teatada, et alustasime ajakirja Buduaar TEEN uue ja kaua küsitud rubriigiga, kus räägime juttu kahe eestlasest youtuber’iga. Buduaar TEEN seekordse (juuli-august) ajakirjanumbri artiklit täitis imekauni Anita Sibula kõrval äärmiselt populaarne Martti Hallik. Mis ta meile rääkis? Saame teada!

Milliseid seadmed ja programme oma YouTube’i kanali tarbeks kasutad?

Kõik oleneb, mille kallal ma täpsemalt töötan. Põhitööriistaks on Canoni point and shoot kaamera, millega teen mõlemat, nii vlogi kui põhivideoid. Vlogi jaoks tuleb vahel kasutusele ka iPhone. Põhivideo jaoks sean üles veel kaks softbox’i (valgustid) ja eraldi mikrofoni. Ja need kaks klippi, mis on vaja kokku keevitada, leiavad oma tee Final Cut Pro programmi.

Milliseid vlogger’eid ise YouTube’is jälgid?

Hoian silma peal peaaegu kõikidel vlogger’itel. Üle prahi lemmikuks on mul Casey Neistat. Aga YouTube’is ei piirdu ma siiski ainult vlogger’itega. Peale reality satun vaatama ka harivaid kanaleid nagu Veritaserium ja Kurzgesagt. Kõik, mis YouTube’is toimub – I got this. Ma elan ja hingan seda.

Mis on sinu kõige lemmikum video enda videotest ja kust see idee alguse sai?

Mul ei ole sellist kindlat lemmikut, aga on välja kujunenud oma formaadid. Nagu Tinder Deidid ja Whisper Challenge’id. Kui peaks nüüd ühe video välja tooma, siis ilmselt on selleks: NAD UNUSTASID MEIE PAGASI TALLINNASSE | CONDOM CHALLENGE, sest seal on olemas reaalne mina, mu sõbrad, ehe emotsioon ja ka vinge challenge.

Mis on su lemmikfilm?

Hitch! Üleüldiselt mulle meeldivad Will Smithi vanemad filmid. Välja tooks veel „Eternal Sunshine of the Spotless Mind”, sest see on film, mida ma tõeliselt nautisin, aga kunagi ei taha enam teist korda vaadata, kuid teile soovitan kindasti.

Milline näeb sinu jaoks välja üks ideaalne suvepäev?

Ärkan üles, pesen kikud puhtaks, ajan juuksed turri ja võtan ukse kõrvalt eelneval õhtul kokku pakitud kodinad. Kohtume sõpradega ettenähtud ajal, ettenähtud kohas. Pakime enda asjad auto peale ja sõit võib alata. Tee viib meid ilmselgelt mõnele festivalile või väljaspool Tallinnat toimuvale sündmusele. Kohale jõudes teeme kiire tutvuse ümbrusega ja seame ennast sisse. Peale sisseseadmist asume kas siis festari line-up’i üle tsekkima ja äratame endas ellu FESTARIHUNDID… Peale kõiki live’e tõmbame vaikseks tagasi ja ratsutame oma südamedaamiga, keda ma veel leidnud ei ole, päikeseloojangusse :D

Mida/keda sa kohe üldse ei salli?

Ei ole üldse selline tüüp, et ei salliks midagi. On asju, mis mulle ei meeldi, kuid need kõik on ületatavad. Tegelased, kes minus alati külmavärinaid ja hirmujudinaid tekitavad, on erinevad ussid ja maod, aga õnneks on nad Eestis enamasti klaasi taga.

Instagram: marttihallik

Youtube

Eestikeelne kanal: MarttiHallikTV

Ingliskeelne kanale: Martti Hallik

Facebook: fb.com/marttihallik

Snapchat: nvmtheending (See on mu megavana interneti alias ja esimese channel’i nimi ja nad ei lase mul seda vahetada)

Twitter: MarttiHallik

Täispikkuses intervjuu leiad ajakirja Buduaar TEEN juuli-august numbrist.