ZAYN AVALDAS FÄNNIDE RÕÕMUKS uue muusikavideo loole “BeFoUr”

ZAYN AVALDAS FÄNNIDE RÕÕMUKS uue muusikavideo loole “BeFoUr”

ZAYN’i kauaoodatud soolo debüütalbum MIND OF MINE on nüüd kõikjal saadaval! Album sisaldab #1 hitt singlit “PiLlOwT4lK”, mille muusikavideot on Youtube’is vaadatud juba üle 270 miljoni korra! Et fännidele veelgi rohkem rõõmu valmistada, andis ZAYN lisaks albumile boonusena välja ka muusikavideo loole “BeFoUr.” Video produtseeris “Black Dog Films” ja see võeti üles Inglismaal, Manchesteris.

ZAYN’i kauaoodatud soolodebüütalbum “MIND OF MINE” on nüüd kõikjal saadaval! Album sisaldab #1 hittsinglit “PiLlOwT4lK”, mille muusikavideot on Youtube’is vaadatud juba üle 270 miljoni korra! Et fännidele veelgi rohkem rõõmu valmistada, andis ZAYN lisaks albumile boonusena välja ka muusikavideo loole “BeFoUr.” Video produtseeris Black Dog Films ja see võeti üles Inglismaal, Manchesteris.

ZAYN andis “MIND OF MINE” albumi ilmumisele võimsa avapaugu loo “LIKE I WOULD” live-esitusega telesaates “The Tonight Show Starring Jimmy Fallon”.

Entertainment Weekly nimetas “BeFoUr” Nädala Looks ning Teen Vogue kirjutas, et see lugu saadab selge sõnumi – ZAYN on sooloartist ja pidigi alati seda olema. 

“PiLlOwT4lK,” mis on esimene single albumilt “MIND OF MINE”, debüteeris Billboard Hot 100 edetabeli esikohal ning jõudis koheselt tippu ka paljudes teistes Euroopa ja USA edetabelites.

Mida arvad videost sina?