3 võitjat loositud! Retrolegendi piletimäng! Kas tunned kaheksakümnendate staare?

3 võitjat loositud! Retrolegendi piletimäng! Kas tunned kaheksakümnendate staare?

29. ja 30. juunil saab Tallinna Laululaval kõlama 80ndate muusika, mis tuletab meelde ajad, mil kujunesid välja moodsad diskoliigutused, sündis MTV ja muusikavideod ning pop-muusika jõudis ka inimeste kodudesse.

29. ja 30. juunil saab Tallinna Laululaval kõlama 80ndate muusika, mis tuletab meelde ajad, mil kujunesid välja moodsad diskoliigutused, sündisid MTV ja muusikavideod ning pop-muusika jõudis ka inimeste kodudesse.

Läbi Soome TV jõudis Põhja-Eestissegi maailma hitiparemik, mis tänase päevani paljudes meis meeldiva nostalgiatunde äratab. Suurejooneline ettevõtmine “Retrolegend” on meile kõigile, kellele selle ajastu muusika on kustumatu mälestuse jätnud. Korraldajad on teinud ära suure töö ja kutsunud esinema selle ajastu suurimaid nimesid. Juuni lõpul leiabki Lauluväljakul aset mõnus kahepäevane retrofestival.

Koostöös korraldajatega loosime välja kolm ühe päeva piletitit nende vahel, kes vastavad allolevale küsimustikule õigete vastustega. Võitjad saavad kontserdipäeva ise valida.

Reedel, 29.06.12 astuvad üles
18:15 Silent Circle
19:45 Secret Service
21:30 Ricchi e Poveri
23:00 C.C. Catch

 
Laupäeval, 30.06.12
18:00 Anne Veski
19:30 The Twins
21:00 Camouflage
22:45 Kim Wilde

Kui sa arvad, et just Sinul on seekord loosiõnne, siis kliki artistide nimedele, leia üks ja ainuõige vastus ja jää ootama, et me võtame sinuga 26. juunil ühendust. NB! Ühe küsimuse vastused leiad SIIT artiklist.

VÕITJAD LOOSITUD! Loosi soosing langes täna järgmistele osavõtjatele: Marit Oja, Ardi Antsaar, Doris Jürgens.

Saagu sinu vastamisel meeleolu looma allolev Kim Wilde’i video!