350 € KINKEKAARDI VÕITJA! Everyoung Eesti salong ja koolituskeskus avab uksed

350 € KINKEKAARDI VÕITJA! Everyoung Eesti salong ja koolituskeskus avab uksed

Juba aprillikuus avab uksed Everyoung Eesti professionaalsete kulmu- ja ripsmeteenuste salong ja koolituskeskus Tallinna südames, Rotermanni kvartalis värskelt renoveeritud majas aadressil Rotermanni 2.

Juba aprillikuus avab uksed Everyoung Eesti professionaalsete kulmu- ja ripsmeteenuste salong ja koolituskeskus Tallinna südames, Rotermanni kvartalis värskelt renoveeritud majas aadressil Rotermanni 2.

Salong on ehitatud põneva sisekujundusega läbi kahe korruse (4. ja 5. korrus).

Avamise puhul kingib salong ühele Buduaari lugejale 350 € kinkekaardi salongi ja koolituskeskuse teenuste saamiseks.

Milleks võiksid seda kasutada?

Siiri Tabri, SharpBrows microblading‘u ja FullGlam kulmude professionaal ja koolitaja: “Kindlasti saaks selle eest päris mitu FullGlam kulmuhooldust. Samuti võib võitja lasta teha endale SharpBrows microblading‘u kasvõi koos uuendusliku kulmuvarjutusega (brow shading) ning krediiti jääb veel ülegi. Kui aga võitja on huvitatud koolitustest, siis soovitan tulla Eesti kõige populaarsemale kulmukoolitusele FullGlam, milles õpetame nii 7-astmelist kulmuhooldust kui ka oma kulmuäriga alustamist. Juhul kui aga võitjaks peaks osutuma microblading‘u tegemisest huvitatu, saaks ta tänu sellele võidule ülipopulaarse SharpBrows Microblading Academy microblading koolituse väga soodsa hinnaga.”

Liis Soomets, AirLashes ripsmeproff ja koolitaja: “Kui võitja on huvitatud ripsmeteenustest, siis saab ta väga kvaliteetsed klassikalised ripsmepikendused või populaarsed volume lashes ripsmepikendused. Ja seda lausa mitu korda. Samuti saaks selle eest rohkelt LashLift protseduure. Lisaks on loomulikult võimalik kasutada seda ka meie ripsmekoolituste osas. Paljud on juba ette registreerunud LashLift koolitusele ja nõutud on ka nii klassikaliste kui ka volüümripsmete pikenduste ühepäevased intensiivsed koolitused.”

Mis teeb Everyoung salongi ja koolituskeskuse eriliseks?

Triinu Roomets, Everyoung Eesti juhataja: “Juhatajana on mulle oluline, et kõik oleksid õnnelikud – nii koolitajad, õpilased, salongi töötajad kui meie külalised. Kuna salong ja koolituskeskus esitab ruumidele väga erinevaid ja vastuolulisi nõudmisi, planeerisime kaua ideaalseid tingimusi. Lõpuks jõudsime lahenduseni, kus koolitusruumid on teisel tasandil ning salongi tööst eraldatud. See muudab kogu õhkkonna teistsuguseks ja mõlemaga seotud inimesed saavad oma tööd teha paralleelselt ja segamatult. Ja kui parasjagu koolitusi ei ole, siis on tagatud ka väga mõnus koht niisama puhkamiseks ja lõõgastumiseks. Everyoung salong ei ole tüüpiline igav salong, milles on roosa antiikmööbli imitatsioon, üks administraatorilaud ja palju suure riidekapi sarnaseid toakesi – see on uuenduslik, avar, avatud, lahe ja mugav koht, kus külastaja tunneb ennast pigem meie sõbrannana kui pelgalt kliendina.”

KUIDAS VÕITA ENDALE EVERYOUNG SALONGI KINKEKAART (väärtus 350 €)?
Kirjuta sisselogituna või lisades oma e-maili aadress (teistele külastajatele ei ole nähtav) kommentaariks, milliseid Everyoung teenuseid sina soovid kinkekaardi eest saada. 12. aprillil loosime välja võitja, kes saab endale kinkekaardi, millega on lahendatud kõik sinu kulmude ja ripsmete mured või saad koolituse, mis muudab sinu elu.

MÄNG LÕPPENUD! Loosi tahtel võitis kinkekaardi MARIT, kes soovis osaleda Siiri Tabri kulmukoolitusel. PALJU ÕNNE! Võtame võitjaga ühendust.