Anna oma lemmikule hääl! Coppa della Maga Summer Model 2015

Anna oma lemmikule hääl! Coppa della Maga Summer Model 2015

Suve suurima modellivõistluse “Coppa della Maga Summer Model 2015” kandideerimisvõimalus on nüüdseks lukus ning algas 24tunnine häältekogumise aeg, sest viie finalisti saatus sõltub just hääletajatest. Ülejäänud viis, kes 18. augustil lõppvõistlusele saabuvad, valib Coppa della Maga ja Buduaari ühine žürii. 

Palumegi teil nüüd suunduda “Coppa della Maga Summer Model 2015 kandidaatide lehele SIIN, et oma lemmikuid kõrgelt hinnata ja et me saaksime neid kaunitare finaalüritusel näha. Ööpäevas saab igale kandidaalile anda hinde vaid ühe korra. Hääletamine kestab 13.augusti pealelõunani. 

Modellid astuvad publiku ette 18. augustil kaunis Tallinna vanalinnas asuvas suveaias Al Bastione, kus finalisitid peavad läbima kolm võistlusvooru. Alates kella 19.00 astuvad kümme võluvat ja säravat kaunitari teie ette JJ Street Dance tantsuvooru, hõrkude Coppa della Maga jäätiste reklaamiklipivooru ning Debenhams moeshow catwalk‘iga. 

Võistlusvoorude vahepaladeks mängib parima tantsumuusika ja saksofoni kombinatsiooni So Saxy, koosseisus Tanel Koho ja Roland Mällo. Ühine üritusega FB siit.

Tänutäheks meie õhtu sisustamise eest on modellide kingikotid rikkalikud ja luksuslikud. 

„Coppa della Maga Summer Model 2015“ peaauhinna võitja saab luksuslike Itaalia jäätiste Coppa della Maga poolt reisida Euroopa moemekasse MILANOsse! Võitja on Buduaari ajakirjas moekaadrite modelliks ning tema kingikotis on ka Bellapierre Cosmetics 100% mineraalne jumestuskomplekt näo modelleerimiseks. Komplekti väärtus on 69.99 €.

 Kõik kümme finalisti leiavad oma kingikotist Buduaari ajakirja aastatellimuse; suve hakul välja tulnud luksusliku parfüümi, kas Karl Lagerfeld Private Klub EDP 85 ml väärtusega 70 € või Van Cleef & Arpels Feerie Rubis EDP 100 ml väärtusega 95 €; Christian Diori poolt kosmeetikat: huuleläige Rouge Dior Baume 558, Dior Vernis küünelakk ning parfüüm Miss Dior EDT 15 ml; mitmekülgselt hea nahahooldustoode Bio-Oil® ja Phytokeratine šampoonid. Debenhams kaubamaja poolt Kardashian juuksehooldustooteid.

 

OMA LEMMIKULE ANNAVAD TIITLEID ja lisaauhindu raadiokanal Ring FM, tantsustuudio JJ Street Dance, moekaubamaja Debenhams, kes kingib oma lemmikule 100 euro väärtusega kinkekaardi. 

Saabunud külalisi tervitavad ehtsa Itaalia gelato maitsed Coppa della Maga valikust ning tuju aitavad luua Eesti tuntuima likööri Vana Tallinn jäätisemaitselised kooreliköörikokteilid.

Üritus on tasuta ning laudu saab broneerida tel 666 0005 või info@albastione.ee

www.albastione.ee