Bastioni ja Buduaari stiilimäng: auhinnaks Bastioni rõivad ja fotoseeria modellina Buduaari ajakirjas

Bastioni ja Buduaari stiilimäng: auhinnaks Bastioni rõivad ja fotoseeria modellina Buduaari ajakirjas

Alles see oli, kui Buduaar ja Bastion kinkisid ühele buduaarikale kauni musta kleidi ning organiseerisid Bastioni fotostuudios pildistamise. Nüüd me teeme seda jälle, aga auhind on veelgi uhkemaks kasvanud. Sul on võimalus alustada kevadet stiilselt Bastioni vikerkaarevärvilises kollektsioonis, valides endale kingituseks kas Bastioni kostüümi, kleidi või kevadmantli. 

Alles see oli, kui Buduaar ja Bastion kinkisid ühele buduaarikale kauni musta kleidi ning organiseerisid Bastioni fotostuudios pildistamise. Nüüd me teeme seda jälle, aga auhind on veelgi uhkemaks kasvanud. Sul on võimalus alustada kevadet stiilselt Bastioni vikerkaarevärvilises kollektsioonis, valides endale  kingituseks kas Bastioni kostüümi, kleidi või kevadmantli. 

Lisaks saad veeta päeva Bastioni stuudios modellina koos professionaalse meigikunstniku ja fotograafiga. Riieta ennast kas või 50 erinevasse outfit‘i. Sind õpetab poseerima eksmiss, modell ja Bastioni loovjuht Kristiina Heinmets Aigro. Kingituseks saad valida oma lemmik-looki Bastioni uues kevadkollektsioonis. Sinu päev modellina pildistatakse üles ka kevadise Buduaari ajakirja jaoks, mis ilmub märtsi alguses. 

Mida teha, et auhinda võita?

1) Kõigepealt vaata üle, kas oled Buduaari sõber Facebookis, sest see on loosimises osalemise eelduseks. Kui ei ole, siis hakka sõbraks!

2) Lisa kas selle uudise kommentaariks ( koos e-maili ja telefoninumbriga) või Buduaari Facebooki lehel selle võistluse kohta avaldatud nupukese kommentaariks, miks võiksid olla sina meie stiilimängu modell.

Muutumismängu võitja on Maie Toomet, palju õnne. Võtame sinuga ühendust, et kokku leppida detailid.

 

 

PS! Kui tahad rohkem infot uute Bastioni kollektsioonide, eripakkumiste ja teiste Bastioni mängude kohta, siis hakka ka Bastioni sõbraks Facebookis .