Buyeur.ee mäng: võitjad selgunud!

Buyeur.ee mäng: võitjad selgunud!

Hiljuti avas oma virtuaalsed uksed uus ja huvitav pakkumiste portaal buyeur.ee , kus tooteid ja teenuseid ostes peab vaid ühe euro suuruse summa ette maksma ning ülejäänud summa tuleb tasuda teenuse või kauba kättesaamisel.

Hiljuti avas oma virtuaalsed uksed uus ja huvitav pakkumiste portaal buyeur.ee, kus tooteid ja teenuseid ostes peab vaid  ühe euro suuruse summa ette maksma ning ülejäänud summa tuleb tasuda teenuse või kauba kättesaamisel.

Näiteks, kui sa tead, et sa kindlasti soovid mingit toodet või teenust osta, kuid sul pole täna kontol piisavalt raha, siis võiksid osta 1 euro eest Buyeuri voucheri ja saad oma soovitud pakkumise eest ülejäänud osa tasuda siis, kui sul on võimalik. Silmas tuleb siiski pidada kampaaniaperioodi, sest igal voucheril on oma tähtaeg. Sõltumata sellest, kui palju teenus või toode maksab, on voucheri hind 1 euro.  

Tahad minna sõpradega paintballi mängima, soovid soodsalt hoolitseda oma auto eest, tahad lihtsalt maitsvat lõunasooki nautida või igatsed veel seksikamaid huuli – kõige selle eest tuleb ette tasuda vaid üks euro. Ja kui peaks juhtuma, et mingil põhjusel sa unustad või ei jõua tellitud voucherit kasutada, siis oled kaotanud vaid ühe euro.  

 

Buyeur loosis välja Buduaari lugejate vahel vinge auhinna, milleks oli lend kuumaõhupalliga. Palju õnne, Triin Pärtelpoeg. Teisi võitjad ja värskeid uusi pakkumisi vaata siit Buyeur.ee Facebooki lehelt.