Chicco lapsmodell 2012- Muudatused reeglites!

Chicco lapsmodell 2012- Muudatused reeglites!

Armsad lapsevanemad, Buduaar koostöös Chicco ja Living Models Agency`ga korraldab modelliotsingu kõige pisematele. Oodatud on osalema kõik väikesed poisid ja tüdrukud vanuseni 7 eluaastat.

Armsad lapsevanemad, Buduaar koostöös Chicco, Oilatum ja Living Models Agency`ga korraldab modelliotsingu kõige pisematele. Oodatud on osalema kõik väikesed poisid ja tüdrukud vanuseni 7 eluaastat.

Konkurss toimub kahes vanusekategoorias: 0-3 ja 4-7 eluaastat. Mõlemast vanusekategooriast valitakse välja 3 lemmikut, esikoha saab rahvalemmik ning teise ja kolmanda koha valib Buduaari ja Chicco zürii.

Chicco lapsmodell 2012 võitjaid ootavad ees imelised auhinnad:
Kõik 6 väljavalitut osalevad Chicco kaubamärki kandes Buduaar Shopping suvi 2012 ajakirja moeseerias. 
Mõlema vanusekategooria esikohad saavad kingituseks 200 euro väärtuses Chicco kaupluse kinkekaardid. Teine ja kolmas koht, 100 euro väärtuses Chicco kaupluse kinkekaarte.

Auhinnad on välja pannud ka Oilatum nahahooldussari, mis mõeldud spetsiaalselt meie kõige pisematele lemmikutele. Oilatumi auhinnafondi väärtus on 400 eurot, mis jagatakse 6 võitja vahel (esikohad 100 euro eest tooteid, teine ja kolmas koht 50 euro väärtuses tooteid).

Selleks, et oma poja või tütrega modelliotsingutel osaleda, lae üles pildid meie mängukeskkonda. Piltide lisamiseks tuleb olla buduaar.ee registreerunud kasutaja.
Piltide lisamine algab 13. veebruaril ning lõpeb 26. veebruaril, oma hääli saab anda 13. veebruarist kuni 29. veebruarini.

Žürii kuulutab välja oma lemmikud 5. märtsil.

 

Muudatused reeglites:

Lp lapsevanemad,

jälgides esimesi päevi Chicco lapsmodelli konkursil, oleme sunnitud tegema reeglites muudatusi:

1. Esikoha mõlemas kategoorias valib välja žürii top 50 kandidaadi hulgast.

2. Juhul, kui tuvastame, et hääled ei ole kogutud ausal teel, jätame võistleja paraku valimistelt välja.

Tuletame meelde, et iga registreerunud kasutaja saab hääletada ühe korra. Lisaks on võimalik veel hääletada samalt IP-aadressilt päevas 1 kord (juhul, kui ka näiteks pereliige, kes ei ole Buduaari reg. kasutaja, soovib oma lemmikule hääle anda).

 

Mängukeskkonda pääsed SIIT