Reklaam sulgub sekundi pärast

Eesti suurim ilutoodete võistlus Buduaar Lemmik 2015

Eesti suurimal ilutoodete võistlusel saab hääli enda ilumaailma lemmikutele saab anda kuni 22. veebruarini. Võitjad selguvad nii rahvahääletusel kui žürii töö tulemusena. 


Eesti suurimal ilutoodete võistlusel saab hääli enda ilumaailma lemmikutele saab anda kuni 22. veebruarini. Võitjad selguvad nii rahvahääletusel kui žürii töö tulemusena. 

Juba kolmandat aastat valib Buduaar Eesti populaarsemaid ilutooteid. Buduaari korraldatav ilutoodete valimine on kõige suurejoonelisem ja õiglasem hääletus, sest lisaks iluekspertidele saavad oma lemmikuid hääletusele panna ja neile hääli anda kõik Eesti naised. Hääletusel ei osale ainult uued tooted, vaid ka Eesti naiste lemmikud läbi aegade. Kui Sinu lemmikut lisatud ei ole, siis saad selle ise juurde lisada.

Kuidas ilulemmiku valimine toimub?

Oma ilumaailma lemmikud valib nii ekspertidest žürii kui Buduaari veebilehe registreeritud kasutajad. Lemmikuid valitakse neis kategooriates:

  • dekoratiivkosmeetika
  • näohooldus
  • kehahooldus
  • käte- ja jalahooldus
  • parfüümid
  • juuksehooldus
  • ilutarvikud

Žüriisse kuuluvad ilumaailmaga väga hästi kursis olevad andekad naised: Marge Tava, Buduaar Meedia tegevjuht; meigikunstnik ja illustraator Mari Ojasaar; Buduaari moe- ja ilutoimetaja Lilian Lõhmus; ilu- ja moeblogija Anna Elisabeth Vaher; meigikunstnik Katrin Sangla ja laulja ning näitleja Grete Klein.

Aita meil valida Buduaari Lemmiku võitjad! Kõikide nende vahel, kes kommenteerivad Lemmiku võistlusel osalevaid tooteid, läheb loosi 3 kotti ilutooteid.

Hääletada ja kommenteerida saavad ainult Buduaari sisselogitud kasutajad. Buduaari Lemmik hääletuskeskkond on siin: http://buduaar.ee/lemmik2015


Buduaari ilutoimetus