Finalistid selgunud! Selle suve oodatuim modelliotsing! “Coppa della Maga Summer Model 2015”

Finalistid selgunud! Selle suve oodatuim modelliotsing! “Coppa della Maga Summer Model 2015”

Juba kuues aasta järjest viib Buduaar läbi modelliotsinguid, et leida uusi võluvaid ja säravaid naisi, kellega koos läbi viia glamuurseid, armsaid ja ägedaid üritusi ning kauneid pildistamisi.

Juba kuues aasta järjest viib Buduaar läbi modelliotsinguid, et leida uusi võluvaid ja säravaid naisi, kellega koos teha glamuurseid pildistamisi ja läbi viia armsaid ja ägedaid üritusi.

Võluvad, säravad ja julged naised! Meil on teile nüüd magusaid uudiseid! 

Kuulutamegi avatuks suure suvise modellivõistluse “Coppa della Maga Summer Model 2015”. 

Tee end nähtavaks, et saaksime sind üles leida ning sinu ja luksusliku Itaalia jäätistebrändi Coppa della Maga’ga järgneva aasta jooksul kauneid ilu- ja moeprojekte läbi viia. Näita ennast, et maitsev ja ühtlasi ka väga tervislik Coppa della Maga saaks sulle kinkida reisi ka Euroopa moemekasse Milanosse (väärtus 500 eurot).

Kui oled särav, energiast pulbitsev vähemalt 18-aastane kena naine ning oled vahel soovinud oma põhitöö kõrvalt ka modellina üles astuda, siis see võimalus on just Sulle!

Anna endast märku ning just sina võid olla Buduaari ajakirja moe- ja ilukaadrite esimodell ja just sina võid edaspidi jääda silma oma ilu ja oskustega et lisaraha teenima hakata. See modellivõistlus ei anna ette mõõte ega pikkust, vaid see võistlus on säravatele naistele, kelles peitub siiras võlu ja puhas elurõõm, mis on eelduseks, et olla ilu- ja moemaailmas pakutavate uute toodete reklaamnäoks.

Loo oma isiklik modelliraamat “Coppa della Maga Summer Model 2015”  lehele üles SIIT

Et aga finaali pääseda, lisa oma modelliraamat peatselt üles, sest hindamise tulemusena on võimalik viiel kaunitaril otse finaali pääseda. Viis lisafinalisti valib Colla della Maga  žürii. Loe täpsemalt SIIT

Võistlus tipneb 18. augustil Tallinnas finaalüritusega kaunis Al Bastione suveaias. Kümme finalisti panevad end proovile tantsulise etteastega, näitavad oma valmidust telereklaamklipi ülesande ja reklaamfotode jaoks poseerimisega toimetulekul ning catwalk‘il. Selle tõenäoliselt palava päeva õhtul selgub peavõitja ning lisaks jagatakse ka palju teisigi lisatiitleid. Vaata rikkalikku auhinnafondi SIIT

Kandidatuuri saab lisada kuni 12. augustini!

OSALE JA VÕTA VASTU KÕIK KINGITUSED, MIDA ELU SULLE PAKUB!

Vaata allolevat hõrku jäätisemaitsete galeriid ning tea, et Coppa della Maga jäätised valmivad ehtsatest toorainetest, nagu piim, kakao ja suhkruleht, mitte varem valmis segatud pulbri kujul jäätisepõhjadest, mis on täis kunstlikke stabilisaatoreid ning värv- ja lõhnaaineid. Coppa della Maga jäätised ei sisalda valmis maitse- ja aroomisegusid.

Coppa della Maga koduleht kõneleb: Jäätiste sisse ja kaunistuseks mõeldud lisandid valmistame ise: keedame kirsse koos suhkrulehega, purustame kuivatatud maasikad ja jahvatame pähklid. Mõne maitse puhul kasutame ka eeterlikke õlisid, nagu greibi-, bergamoti- ja roosiõli.

Finalistid on selginud ja leia nad SIIT