Kassmodell 2012 võitjad selgunud!

Kassmodell 2012 võitjad selgunud!

Möödunud aastal selgitasime Buduaar.ee’s välja kõige ilusamad kassmodellid ning võistluses osales ligi 700 kaunimat kassi üle Eesti! Meil on hea meel teda anda, et koostöös Nestle Purinaga leiame ka 2012. aasta kenamad ja modellilikumad kassid, kellele soovime kingitusi jagada. Auhinnafond on rikkalik!

Möödunud aastal selgitasime Buduaar.ee’s välja kõige ilusamad kassmodellid ning võistluses osales ligi 700 kaunimat kassi üle Eesti! Meil on hea meel teada anda, et koostöös Nestle Purinaga leiame ka 2012. aasta kenamad ja modellilikumad kassid, kellele soovime kingitusi jagada. Auhinnafond on rikkalik!

Peaauhinnaks fotosessioon ja vägagi küllaldane varu Gourmet Gold kiisutoitu!

Kui sul on kodus imearmas, vahva ja naljakas kiisusõber, siis tee temast pilti. Jäädvusta ta pildile süües, magades, mängides või mõnda muud igapäevast toimingut sooritades. Auhinnamängus osalevad kõik teie enda poolt tehtud pildid. Plagiaadi korral jääb meile õigus jätta auhind välja andmata.

Kui soovid mängus osaleda, toimi järgnevalt: logi oma kasutajanimega Buduaari sisse, lisa oma kiisust sõbra pilt koos kassikese nimega võistlusele ning vaata ka konkurentide lemmikud üle. Pilte saab lisada kuni 6. veebruarini ja hinnata ajavahemikus 20. jaanuarist 8. veebruarini (viimased hääled lähevad kirja kell 23:59). Võitjad selguvad seega 9. veebruaril.

Auhindadeks on:
I koht– Fotosessioon koos kassiga fotostuudios ning 200 tk Gourmet Gold kiisutoitu
II koht – 200 tk Gourmet Gold kiisutoitu
III koht – 100 tk Gourmet Gold kiisutoitu

Boonus: kõik osalejad, kes saadavad oma võistlusesse osalema lisatud kassi pildi, oma nime ja postiaadressi (hiljemalt 06. veebruariks) e-mailile: nestle@buduaar.ee, saavad peale fotomängu võitjate väljakuulutamist väikese Gourmet Gold kingituse.