Jutuvõistlus! Minu Facebooki seiklus

Jutuvõistlus! Minu Facebooki seiklus

Sotsiaalvõrgustikud on sedavõrd populaarseks saanud, et nii mõnigi kaunitar ja elumees eelistab reede õhtul ööklubi asemel internetis istuda ja vastassooga mesijuttu ajada või lihtsalt uusi tutvusi otsida ning sõprade seikluste kohta sissekandeid jälgida. Facebook on kõige võimsam kommunikatsioonikanal. See ajab armunuid tülli ja viib vanu sõpru kokku, annab infot selle kohta, kes palmisaarele puhkama on läinud ning kinnitab sulle, et su mehel on ka teisi naistuttavaid peale sinu. Kindlasti on sul rääkida mõni naljakas kokkusattumine või hea kogemus, väike seiklus või suur armastus, mis on alguse saanud Facebookist.  Saada oma jutuke enne 20. jaanuari aadressile info@buduaar.ee. Lisa ka oma  vanus ja kodulinn. Paremad lood avaldatakse (soovi korral anonüümselt) Buduaari kevadajakirjas. Buduaari lemmiklugu saab pärjatud honorariga, milleks on 100 eurot.  

Sotsiaalvõrgustikud on sedavõrd populaarseks saanud, et nii mõnigi kaunitar ja elumees eelistab reede õhtul ööklubi asemel internetis istuda ja vastassooga mesijuttu ajada või lihtsalt uusi tutvusi otsida ning sõprade seikluste kohta sissekandeid jälgida. Facebook on kõige võimsam kommunikatsioonikanal. See ajab armunuid tülli ja viib vanu sõpru kokku, annab infot selle kohta, kes palmisaarele puhkama on läinud ning kinnitab sulle, et su mehel on ka teisi naistuttavaid peale sinu. Kindlasti on sul rääkida mõni naljakas kokkusattumine või hea kogemus, väike seiklus või suur armastus, mis on alguse saanud Facebookist. 

Saada oma jutuke enne 20. jaanuari aadressile info@buduaar.ee. Lisa ka oma vanus ja kodulinn. Paremad lood avaldatakse (soovi korral anonüümselt) Buduaari kevadajakirjas. Buduaari lemmiklugu  saab pärjatud honorariga, milleks on 100 eurot.

 

TINGITUNA VÄHESEST OSAVÕTUST JA SAADETUD TÖÖDE NÕRGAST TASEMEST JÄI SELLES VÕISTLUSES AUHIND VÄLJA ANDMATA NING AJAKIRJAS LOOD AVALDAMATA.

 

Buduaar.ee