Kaks nädalat vastab ilufoorumis teie küsimustele Enel Eha! Loe lisa

7 kommentaari
Kaks nädalat vastab ilufoorumis teie küsimustele Enel Eha! Loe lisa

Koostöös Oriflame’ga oleme loonud eraldi iluteemalise keskkonna, kus teie küsimustele on vastamas kaunis 1995. aasta Miss Tallinn ja Eesti Miss Estonia, kes tänaseks on 11-aastase tütre ema ja Oriflame kaubamärgi ilukonsultant,  Enel Eha. Sisene Oriflame ilukeskonda SIIT või ka klikates Oriflame ruudubännerile. Küsimuste esitamiseks logi end siinse kasutajanimega sisse, liigu alla Foorumi piirkonda ning küsi oma küsimus. Kui sul veel ei ole kasutajanime, siis registreeri end siin. Meeldivat iluteemalist vestlust soovides, Buduaar

Koostöös Oriflame’ga oleme loonud eraldi iluteemalise keskkonna, kus teie küsimustele on vastamas kaunis 1995. aasta Miss Tallinn ja Eesti Miss Estonia, kes tänaseks on 11-aastase tütre ema ja Oriflame kaubamärgi ilukonsultant, Enel Eha.

Sisene Oriflame ilukkeskonda SIIT, valides menüüribalt Ilufoorum või ka klikates Oriflame ruudubännerile. Küsimuste esitamiseks logi end siinse kasutajanimega sisse, liigu alla Foorumi piirkonda ning küsi oma küsimus. Kui sul veel ei ole kasutajanime, siis registreeri end siin.

Meeldivat iluteemalist vestlust soovides,

Buduaar