KASSMODELLID VALITUD! Võistlus Nestle Purina Gourmet Gold kiisutoidu auhinnale!

KASSMODELLID VALITUD! Võistlus Nestle Purina Gourmet Gold kiisutoidu auhinnale!

Kui sinu peres on nurrumas kiisu, kes oskab kaamera eest poseerida, näeb hea välja, on omapärane või isegi vahel veidi naljakas, siis püüa oma kiisu pildile! Auhinnafond on suur ja maitsev!

Läinud aastal selgitasime buduaar.ee-s  välja parimate modellioskustega suvemodellid ning otsisime armsate lapsmodellide seast potentsiaalseid tulevikukuulsusi. Isegi kaunimad jalad panime pingeritta! Nüüd on kord teie kassikeste käes, kes lisaks kuulsusele võivad võita gurmeetoidu varu! Auhinnafond on suur ja maitsev!

Kui sinu peres on nurrumas kiisu, kes oskab kaamera eest poseerida, näeb hea välja, on omapärane või isegi vahel veidi naljakas, siis püüa oma kiisu pildile!

Näita pildil oma kiisut maitsvaid gurmeehetki nautimas – lisades sinna Gourmet Gold või Gourmet Perle toote. Võistlusel osalevad ka ilma tooteta pildid. Kuna internet on suur ja lai ja peamiselt kassipiltidest koosnebki, siis jätame endale õiguse kontrollida pildi ehtsust ning kahtluse korral auhinda mitte välja anda.
Tee nii: logi oma kasutajanimega sisse, lisa oma kassmodelli pilt koos kiisu nimega võistlusele ning vaata ka konkurentide lemmikud üle.
Hindamiskastid  on avatud 6. veebruarini (kuni kl 23.59). Võitjate nimed avaldame juba 7. veebruaril!

Auhinnad jagunevad järgnevalt:
I koht– 300 Gourmet Gold toodet
II koht – 200 Gourmet Gold toodet
III koht – 100 Gourmet Gold toodet

BOONUS: kõik osalejad, kes saadavad oma KASSI PILDI, oma nime ja postiaadressi (hiljemalt 06. veebruariks) e-mailile: purina@buduaar.ee, saavad väikese maitsva kingituse Gourmet poolt.

AHH… kui raske valik aga võitjad selgunud! Buduaar võtab esikolmikuga ühendust!

Auhinnad jagunevad järgmiselt: