KATI TOOTS testis Plasmalite’i. Vali ja võida sobiv protseduur endale!

Kui sa pole veel kuulnud fluorestsentsvalguse tehnoloogiast, siis nüüd on viimane aeg end sellega kurssi viia, sest see uus tehnoloogia on tulnud turule, et pakkuda tõsist konkurentsi laseraparaatidele. Esimesed fluorestsentsvalguse tehnoloogiaga aparaadid on jõudnud ka Eestisse ning Buduaar käis tutvust tegemas seni ainukese Plasmalite aparaadiga Lõuna-Eestis.

Kui sa pole veel kuulnud fluorestsentsvalguse tehnoloogiast, siis nüüd on viimane aeg end sellega kurssi viia, sest see uus tehnoloogia on tulnud turule, et pakkuda tõsist konkurentsi laseraparaatidele. Esimesed fluorestsentsvalguse tehnoloogiaga aparaadid on jõudnud ka Eestisse ning Buduaar käis tutvust tegemas seni ainukese Plasmalite aparaadiga Lõuna-Eestis.

Uudne Plasmalite aparaat ja moodsamad laseraparaadid pakuvad valdavalt samasuguseid hooldusi ja iluraviprotseduure. Suurim erinevus peitub selles, et Plasmalite iluravi tulemus on kiirem ja ei põhjusta nahakahjustusi nagu näiteks nahapõletused või pigmentatsioonihäired, mis laserravi puhul kipuvad kaasnema. Kuna tavalise fotoepilatsiooni ja laserraviga võivad kaasneda erinevad valuaistingud, mida põhjustavad lühilainete ja infrapunakiirte toime nahale, siis Plasmalite aparaat oskab polümeermaatriksi abil need kiired blokeerida. Kergeid torkeid on siiski tunda ka Plasmalite protseduuri jooksul. Plasmalite töötab sarnaselt laseraparaatidega valgusimpulssidena, kuid neid genereerib ksenoonlamp ning valguskiired muudetakse fluorestsentsfiltri abil kasulikeks valguslaineteks. Olulist rolli mängib ka safiirkristall, mille kaudu juhitakse valgussähvatused nahka ning mis jahutab ja kaitseb nahka kahjustuste eest 30 korda tõhusamalt kui vesi või kvartsklaas.

Milliseid iluprobleeme aitab lahendada Plasmalite?

Plasmalite iluravi lahendab väga erinevaid näopiirkonna iluprobleeme alustades tedretähnidest, pooride vähendamisest ja akneravist ning lõpetades kortsukeste silumise ja hemangioomide eemaldamisega. Samuti võimaldab Plasmalite vabaneda ebameeldivatest kehakarvadest või armidest. Suur eelis võrreldes laseprotseduuridega peitub ka selles, et korduvat hooldust vajavaid protseduure tuleb lõpptulemuse saavutamiseks teha vähem kui laserravi korral ning seeläbi on tulemus kiiremini ja kergemini saavutatav. 

Plasmalite iluravi pakub tõsist konkurentsi erinevatele kallitele näonaha nooredamise protseduuridele, sest kannab hoolt korraga mitmete erinevate aastate jooksul tekkinud nahakahjustuste ja vananemistunnuste eest, olgu selleks siis lõtvunud nahk, pindmised kortsud, päikesekahjustused, ebaühtlane pigmentatsioon, laienenud kapillaarid või silmatorkavad poorid. Protseduuri käigus toimub valikuline kolageenisüntees ning nahk muutub siledamaks ja säravamaks. Erinevust võib märgata juba peale protseduuri, kuid kuna naha uuenemine on siiski pikem protsess, siis tõelised tulemused võtavad aega kuni paar nädalat.

Plasmalite protseduuride tegemiseks on parim aeg talv, mil päikesekiirgust on kõige vähem ning seetõttu on oht uuenenud nahka uuesti kahjustada palju väiksem. 

Kati Toots testis Plasmalite’i

Kauni ja sileda näonahaga Kati pole siiani aparaadiga tehtavate näohoolduste järele vajadust tundnud, kuid sel korral otsustas kaunitar Buduaari esindajana testida Plasmalite näohooldust, sest viimastel aastatel on tekkinud näole üks väike pigmendilaik, mille peal sai uut aparaati ideaalselt katsetada.

„Väga kergekäeliselt ma enda jaoks tundmatuid protseduure näole teha ei lase,” räägib Kati ja lisab, et Võlumaa ilusalongis tekkis tal juba enne protseduuri algust usalduslik kontakt, sest temaga vesteldi eelnevalt nii naha seisukorrast, senistest hooldamisharjumustest kui ka eelseisvast protseduurist. „Mulle tutvustati pikalt ja põhjalikult, kuidas protseduur täpselt käib ning mis tingimused selleks täidetud peavad olema. Kuna lasin eemaldada pigmendilaiku, mis ei olnud kuigi suur, siis öeldi, et protseduur on väga kiire. Ja nii oligi! Mugavas pikaliasendis tundsin mõnikümmend sekundit kergeid torkeid ja oligi protseduur selleks korraks läbi. Pigmendilaik küll alguses pisut punetas, kuid oli juba peale protseduuri märgatavalt heledam. Öeldi, et täieliku tulemuseni võiks mõned nädalad oodata ja vaadata, kas on vaja korrata. Olen juba praegu väga rahul, sest tumedate pigmendilaikude varjamine on meikimise juures paras väljakutse.”

Ilusalong Võlumaa pakub ainukesena Lõuna-Eestis Plasmalite hooldusi. Uuri lisaks Plasmalite.ee või helista Võlumaa telefonil 734 4352.

 

VÕIDA ENDALE PROTSEDUUR, MIDA VAJAD!

Vali kas:

* nahaaluste veresoonte eemaldamine näolt
* jalasäärte karvaeemaldus
* bikiinipiirkonna karvaeemaldus

Lisa oma valitud protseduur selle artikli kommentaariks enne 28.01 kas sisselogituna või lisades oma e-maili aadressi (teistele külastajatele ei ole nähtav).

Palju õnne, Plasmalite protseduuri nahaaluste veresoonte eemaldamiseks võitis Glammy, emaili lõpp gmail.com, kommentaar lisatud 20.01 kl 17.08. 

Plasmalite protseduuridega saab lähemalt tutvust teha Tartu ilusalongi Võlumaa veebilehel.