Juba 20 aastat on Saksa kaubamärk alessandro olnud sünonüümiks perfektsele käte-, küünte- ja jalahooldusele, samuti toodetele ja teenustele, mis peegeldavad maksimaalset kvaliteeti ja innovatiivset tugevust. Juba 20 aastat on Saksa kaubamärk alessandro olnud sünonüümiks perfektsele käte-, küünte- ja jalahooldusele, samuti toodetele ja teenustele, mis peegeldavad maksimaalset kvaliteeti ja innovatiivset tugevust. Alessandro kvaliteet ja elegantsus, loomingulisus ning trendikus on ühendatud uues hubases ilustuudios Tallinna kesklinnas, mis pakub kombinatsiooni täiuslikust heaolust ja lõõgastusest, kuid samas ka praktilisest ja professionaalsest hoolitsustest. See on luksus, mida me kõik vajame. Meie rõõmsas kollektiivis on ka juuksurid, kes töötavad uue ja trendika kaubamärgi ALFAPARF Milano all. Need on tipptasemel professionaalsed juuksevärvid ja juuksehooldustooted otse moepealinnast Milanost. Samuti on müügil vajalikud tooted hoolitsemaks ka kodus oma küünte, käte, jalgade ning juuste eest! Alessandso Ilustuudio tahab teha ühe õnneliku käed või jalad kevadeks kauniks! Vasta küsimustele ning võida luksuslik Wellness kätehooldus (90min.) väärtuses 500.- või Pedix Deluxe spaahooldus jalgadele (90 min.) väärtuses 500.- Vastused leiad www.alessandrostuudio.ee ja SIIT Mäng kestab kuni 22. märtsini 2010 ning võitja loositakse välja hiljemalt 24. märtsiks! Märts on naistekuu! Tule koos sõbrannaga (või koos sõbraga) ja teile mõlemale on kõik alessandro teenused 15% soodsamad! Fortuuna valis võitjaks Annika Laeva! Palju õnne, Buduaar võtab sinuga ühendust!
İzmir Ephesus — FOTO: B2B Baltic Travel Lahedat lugemist Kas olete kunagi soovinud minna muuseumi õhtuhämaruses?
Buduaari 10 finalisti on selgunud — FOTO: @olegdudko123rf.com Pulmad Buduaari 2026.a. pulmapeo 10 finalisti on selgunud!
Janika Koch-Mäe — FOTO: Virko Veskoja Nipinurk VIDEO! Tahad suvel rohkem liikuda? Tasuta välijõusaal võib olla parim koht alustamiseks