KINOMÄNGU VÕITJAD! Loosis on pileteid filmile “Kosmos meie vahel”

KINOMÄNGU VÕITJAD! Loosis on pileteid filmile “Kosmos meie vahel”

3. veebruaril jõuab kinodesse romantiline seiklusfilm “Kosmos meie vahel”, kus on nii põnevust, romantikat kui pisaraid. Loosime pileteid!

Selles planeetidevahelises seikluses läheb kosmosesüstik esimesele Marsi asustamise missioonile, kuid pärast starti selgub, et üks astronautidest on rase. Varsti pärast maandumist sureb astronaut esimese punasel planeedil ilmale tulnud inimlapse sünnitamisel tekkinud tüsistustesse, jättes lapse isa nime teiste eest saladuseks.

Nii astub oma imelisse ellu Gardner Elliot − uudishimulik ja väga intelligentne poiss, kes on 16-aastaseks saades oma väga ebahariliku lapsepõlve jooksul kohtunud vaid 14 inimesega. Otsides vihjeid oma isa ja talle täiesti tundmatu koduplaneedi kohta, saab Gardner internetis sõbraks laia silmaringiga Colorado tüdruku Tulsaga.

Kui ta saab lõpuks võimaluse Maale minna, tahab ta kogeda kõiki imesid, millest ta Marsil ainult lugeda sai − alates kõige lihtsamatest asjadest kuni erakordsete kogemusteni. Aga pärast tema avastamisretke algust saavad teadlased aru, et Gardneri elundid ei pea Maa atmosfääris vastu. Gardner, kes tahab väga oma isa leida, põgeneb teadlaste juurest ja asub koos Tulsaga peadpööritavale võidujooksule ajaga, et paljastada saladused selle kohta, kus on tema juured ja koht universumis. Filmi koduleht. 

Mäng lõppenud! PILETILOOS! Jäta artikli alla kommentaar teemal: Mis Sinule planeedil maa kõige rohkem meeldib? Loosime 7.02 kõigi vastajate välja 5 x 2 piletit. PALJU ÕNNE! Piletid kahele võitsid loosi tahtel kasutajad Tiia, Briksu, Hellymoon, jogadora ja annusk93. Võtame teiega ühendust.

Vaata treilerit!