KÕIK VÕITJAD! SUUR RIMMEL MUSIMÄNG! Auhinnaks rikkalikult kvaliteetkosmeetikat!

KÕIK VÕITJAD! SUUR RIMMEL MUSIMÄNG! Auhinnaks rikkalikult kvaliteetkosmeetikat!

Käes on kevadkuu, mis on täis päikest, tärkamist, värsket energiat ning loodetavasti ja arvatavasti ka uusi suuri armumisi. 

Meie kuulutame märtsikuu musikuuks!

 

 

Koostöös dekoratiivkosmeetikabrändiga RIMMEL viime läbi rõõmsa ja armsa musipildi võistlusmängu. Auhindu jagub lausa neljale osavõtjale!

Kolmele rahva lemmikule kingib Rimmel ära:

RIMMEL Lasting Finish 2in1 puuder, toon 01 + Volume Colorist ripsmetušš, toon 001 black + Only 1 huulepulk, toon #510 Best of the Best

Ühe suurema auhinna soovib Rimmel anda ka oma kõige-kõige lemmikumale:

RIMMEL Lasting Finish 2in1 puuder, toon 01+ Volume Colorist ripsmetušš, toon 001 Black + Only 1 huulepulk, toon #510 Best of the Best + Match Perfection jumestuskreem, toon 100 + Match Perfection peitekreem, toon 010 +Scandal Eyes Jumbo must silmalainer + 60 Seconds SHINE küünelakk, toon 203 Lose Your Lingerie

 

 

 

 

 

 

Osavõtuks logi end oma kasutajanimega sisse või kui sa veel ei ole kasutaja siis registreeri end SIIN: http://buduaar.ee/User/register/

Selleks peaksid sa olema pisut ka loominguline, et võidule pretendeerida. Lähteülesanne: lisa siia võistlusele oma enda tehtud foto, millel on MUSI. Olgu see sinu enda kaunid huuled või jälg värvitud huultega musist. Pildilt võib leida ka hoopis mõnest muust materjalist, kui sinu enda huuled, kas lavastatud või juba olemasolevat MUSI meenutava kujutise. Ja muidugi võib see olla päris ehtne musi oma kallimaga. Ühesõnaga, laskem fantaasial lennata!

Üks tingimus oleks aga veel! Et me saaksime olla kindlad, et tegemist on sinu enda originaalfotoga, mitte netiavarustest laenatud pildikesega, siis palun lisa pildile kas R-täht, sõna Rimmel või kõige lihtsam oleks lisada mõni olemasolev Rimmeli toode.  

Kui sul veel Rimmeli toodet oma kosmeetikaperes olnud ei ole, siis tea, et KÕIK Rimmeli tooted on terve märtsikuu jooksul Ideaal Kosmeetikas -25% soodsamad.

Uus hooaeg ja kevadpuhastus on saabunud ja tavaliselt on siis käes ka aeg oma meigikoti sisu värskendada. Tumedad toonid asenduvad värvirikkusega ning hügieenilise huulepulga vahetab nüüd välja roosa, lilla, punane või mõni muu vahepealne musivõõp. 

Võistlus kestab kaks nädalat, pilte saab lisada 20. märtsi südaööni ja 21. märtsil selguvad nii hääletuse tulemused kui ka žürii lemmik.

Parimate musipiltide galerii avaldame ka järgmises Buduaar Teen ajakirjas. 

Toredat pildistamist ja kevad südamesse!

 

Hääletamine on lõppenud ja ühtlasi on ka selgunud esikolmik rahva lemmikute osas. Teile kuulub kolme Rimmel tootega kingikott. 

Palju õnne IPHON3, Gristiina ja jeisy! 

Peaauhinna võitjaks kuulutame kasutajanimega saar12 foto!

Buduaar võtab võitjatega ühendust!