LILLET ESITLEB: ALGAS OODATUIM MODELLIOTSING! Buduaar Summer Model 2017

4 kommentaari
LILLET ESITLEB: ALGAS OODATUIM MODELLIOTSING! Buduaar Summer Model 2017

Ilusad, säravad ja julged naised, kes soovite oma ellu rohkelt liblikaid ja lilli! Kuulutame koos Prantsuse aperitiivveiniga LILLET avatuks suure hobimodellivõistluse “Buduaar Summer Model 2017”.

Ilusad, säravad, armsad ja julged naised, kes te soovite oma ellu rohkelt lilli ja libikaid!

Kuulutame koos Prantsuse aperitiivveiniga LILLET avatuks suure hobimodellivõistluse “Buduaar Summer Model 2017”.  See kõik on sulle!

Tee vaid end nähtavaks, et saaksime sind üles leida ning sinuga koos järgneva aasta jooksul suurejoonelisi ilu- ja moeprojekte läbi viia.

Anna endast märku ning just sina võid olla Buduaari ajakirja moe- ja ilukaadrite esimodell ja just sina võid edaspidi jääda silma oma ilu ja oskustega, et lisaraha teenima hakata. See modellivõistlus ei anna ette mõõte ega pikkust, vaid see võistlus on säravatele naistele, kelles peitub siiras võlu ja õitsev elurõõm, mis on eelduseks, et olla ilu- ja moemaailmas pakutavate uute toodete sõnumiedastajaks.

Loo oma isiklik modelliraamat modellilehele üles SIIT või suvemodelli märgile klikates.

Et finaali pääseda, lisa oma modelliraamat peatselt üles, sest hindamise tulemusena on võimalik viiel ilusal inimesel otse finaali pääseda. Viis lisafinalisti valivad välja LILLET ja Buduaar žürii. Loe täpsemalt  SIIT 

Võistlus tipneb 11. augustil finaalüritusega suvepealinnas Pärnus nii rannaalal kui suve kuumimas ööklubis Sunset.  

Kümme finalisti panevad end proovile tantsulise etteastega, näitavad oma andekust loomingulises voorus ja poseerivad reklaamfotode jaoks. Õhtul astutakse lavale catwalk‘il ning loetakse kokku publiku lemmiku sedelid. Selle tõenäoliselt palava 11. augusti õhtul selgub peavõitja ning lisaks jagatakse ka palju teisi lisatiitleid. Vaata rikkalikku auhinnafondi SIIT

Kandidatuuri saab lisada kuni 28. juulini!

OSALE JA VÕTA VASTU KÕIK KINGITUSED, MIDA ELU SULLE PAKUB!

Kutsu kohe ka omale poolthääli andma, sest iga päev saab vaid ÜHE korra sama IP-aadressiga oma lemmiku poolt hääletada.