LOOSIÕNN on naeratanud! Võida koht Moët & Chandon šampanjakoolitusele KORK´is!

LOOSIÕNN on naeratanud! Võida koht Moët & Chandon šampanjakoolitusele KORK´is!

Moët & Chandon käib alati tähtsate sündmuste tähistamise juurde ning on võrratu kaaslane erinevate maitsvate roogade kõrvale. Kui soovid teada rohkem šampanjadest ning Moët & Chandoni põnevast ajaloost ja brändist, siis vasta lihtsatele küsimustele ja võid võita koha Moët & Chandoni šampanjakoolitusele! (NB! Osaleda saavad vaid isikud vanuses 18+) Küsimustele aitab õigeid vastuseid leida artikkel Moët & Chandon – edukuse ja glamuuri šampanja! Loosiõnn naeratab 4. juuni pärastlõunal, kui teeme teatavaks 3 võitjat, kes saavad osa võtta 6. juunil toimuvast Moët & Chandon’i šampanjakoolitusest!

Moët & Chandon käib alati tähtsate sündmuste tähistamise juurde ning on võrratu kaaslane erinevate maitsvate roogade kõrvale.

Kui soovid teada rohkem šampanjadest ning Moët & Chandoni põnevast ajaloost ja brändist, siis vasta lihtsatele küsimustele ja võid võita koha Moët & Chandoni šampanjakoolitusele! (NB! Osaleda saavad vaid isikud vanuses 18+)

Küsimustele aitab õigeid vastuseid leida artikkel Moët & Chandon – edukuse ja glamuuri šampanja!

Loosiõnn naeratab 4. juuni pärastlõunal, kui teeme teatavaks 3 võitjat, kes saavad osa võtta 6. juunil toimuvast Moët & Chandon’i šampanjakoolitusest!

Palju õnne Võitjatele! Kuna osavõtt oli väga suur siis otsustasime koos Moët & Chandon šampanja maaletoojaga, et loosime välja ühe lisavõitja.

Loosiõnn naeratas seekord järgmistele inimestele, kellenimelistel palume nüüd oma meilboxi vaadata: Katrin M, Cathy T, Gerli P, Mari-Liis M.

Meeldivat ja meeldejäävat šampanjakoolitust!