Reklaam sulgub sekundi pärast

MICROBLADING – täiuslike kulmude saladus. Võitja loositud!

Microblading on Jaapanist pärit pool-püsitätoveerimise tehnika, mis on saamas järjest populaarsemaks ka Euroopas. Naised eelistavad seda eeskätt seetõttu, et peale microbladingu protseduuri on nende kulmud täiuslikult kontrastsed ja ilusad ning pole vaja kulmude värvimisega iga päev tegeleda. Kuna microbladingust on viimasel ajal järjest rohkem räägitud, siis küsisime microbladingu protseduuri kohta ProBrows Eesti kulmuprofilt Siiri Tabrilt.

Microblading on Jaapanist pärit pool-püsitätoveerimise tehnika, mis on saamas järjest populaarsemaks ka Euroopas. Naised eelistavad seda eeskätt seetõttu, et peale microblading'u protseduuri on nende kulmud täiuslikult kontrastsed ja ilusad ning pole vaja kulmude värvimisega iga päev tegeleda. Kuna microblading'ust on viimasel ajal järjest rohkem räägitud, siis küsisime microblading'u protseduuri kohta ProBrows Eesti kulmuprofilt Siiri Tabrilt.

Millal oleks mõistlik kaaluda microblading'ut?

Tegelikult võib seda teha igale naisele, kui pole otseseid vastunäidustusi (teatud nahahaigused, rasedus jms). Sageli soovivad naised, et nende kulmud oleksid lihtsalt efektsemad ja trendikad kogu aeg ning kõik me teame, et iga hommik täiuslike kulmude joonistamine ja värvimine võib vahel olla pisut tülikas. 

Mis microblading'u protseduuri käigus täpselt tehakse?

Microblading'u käigus kasutatakse spetsiaalseid lõiketerasid, mis koosnevad paljudest imepisikestest nõeltest, et viia looduslik pigment kulmude naha pealmistesse kihtidesse. Selle käigus teebki vastava väljaõppe saanud spetsialist naha sisse väga peened jooned, mis paistavad loomulike kulmukarvadena. Nii on võimalik luua oluliselt suuremad ja ilusamad kulmud ka tugevalt kahjustatud või muidu nõrkade kulmude asemele.

Kui kaua microblading'u tulemus püsib?

Tulemus püsib aasta aega. Kõikidele oma klientidele soovitame kindlasti tulla kuu aja pärast kordusprotseduurile, mille tulemusena korrigeerime kulme veel. Järelhooldus tagab ka pikema kestvuse. 

Miks on oluline valida hoolikalt spetsialisti, kes protseduuri teeb?

Kuna kliendil tuleb tehtud kulme kanda aasta aega, ei ole kindlasti mõtet lasta nende peal sõbrannal kätt harjutada. Tagajärjed võivad olla kurvad. ProBrowsi kulmuprofid on oma väljaõppe saanud PhiBrows Branko Babic Microblading Academy koolitustel. Tegelikult ongi oluline, et protseduuri teostaja oleks käinud tõsiste tegijate käe all õppimas, mitte ei oleks seda lihtsalt internetist uurinud.

Kui palju microblading maksab?

Tavapärane hind microblading'u protseduurile, mis sisaldab nii põhiprotseduuri (kestus u 1,5 h) kui ka järelhooldust umbes kuu aja pärast (kestus alla 1 h), on 250 eurot. Loomulikult on tegijaid, kes küsivad rohkem, ja neid, kes küsivad vähem, aga see on praegu väljakujunenud hinnatase.

Miks eelistada ProBrowsi võrreldes teistega?

ProBrows on Eesti juhtivaid microblading kulmude tegijaid ja PhiBrowsi ametlik koostööpartner ning pakume parimat kvaliteeti, mida Eestis leida võib. Lisaks kulmuhooldusele teeb ProBrows ka kulmukoolitusi ja õpetab välja uusi spetsialiste.

Põhjaliku info microblading'u kohta leiad Eesti kõige suuremast kulmublogist ProBrows.ee.

 

KUIDAS VÕITA ENDALE MICROBLADING'U TASUTA PROTSEDUUR (väärtus 250 €)? 
Kirjuta sisselogituna või lisades oma e-maili aadress (teistele külastajatele ei ole nähtav) kommentaariks, miks sina soovid seda protseduuri võita. 26. jaanuaril loosime välja võitja, kes saab protseduuri ja järelhoolduse tasuta endale!

 

VÕIJA LOOSITUD! Palju õnne, Liisa. ( kommentaar 25.01 kl 17.14, emaili lõpp gmail.com). ProBrowsi esindaja võtab sinuga emaili teel ühendust sel nädalal.