Muutumismäng “Minu lemmikud värvilised läätsed”

16 kommentaari
Muutumismäng “Minu lemmikud värvilised läätsed”

Muudame sünge ja pimeda veebruarikuu rõõmsaks ja värviliseks! LensExpress korraldab lõbusa muutumismängu, et selgitada välja kõige kaunimad värvilised läätsed!

Muudame sünge ja pimeda veebruarikuu rõõmsaks ja värviliseks! LensExpress korraldab lõbusa muutumismängu, et selgitada välja kõige kaunimad värvilised läätsed!

Mängus osalemine on väga lihtne. Tee oma silmadest üks foto ilma läätsedeta ja teine foto värviliste läätsedega. Saada mõlemad fotod aadressile helje@lensexpress.ee ning kirjuta kommentaariks oma silmade originaalvärv ja värviliste läätsede nimetus (tootenimi koos värvi nimetusega). Fotodele võid jäädvustada kas ainult silmad või terve näo, kuid veendu, et läätsede silmavärvi muutev efekt oleks piltidel selgelt näha. Kõikidest saadetud piltidest paneb LensExpress kokku „enne ja pärast“ fotod (vaata näiteid allpool).

Konkursile saab fotosid saata 4.–24. veebruarini. Nädala jooksul saabunud pildid paneb LensExpress igal esmaspäeval (11.02 18,02. 25.02) oma Facebooki fännilehel hindamiseks üles. Hindamisele lähevad „enne ja pärast“ fotod koos silmavärvi muutmiseks kasutatud värviliste läätsede nimetusega. Igal nädalal võidab auhinna 1 silmapaar, mis kogub nädala jooksul kõige enam „Like“-sid. Igal nädalal lähevad hindamisele uued fotod. Üks inimene võib osaleda mängus mitu korda, kuid igal korral peavad silmas olema erinevad värvilised läätsed. Konkursi korraldajal on õigus tingimustele mittevastavad või ebakvaliteetsed fotod konkursilt välja jätta. Kokku selgitatakse välja 3 peaauhinna ja 3 lohutusauhinna võitjat, kes kuulutatakse välja 18.02, 25.02 ja 4.03.

Iga mängus osaleja võidab! Kõik mängus osalejad saavad LensExpressi 3€ kinkekaardi, mis väljastatakse osalejatele pärast konkursi lõppemist 5.–7. märtsini.

Iganädalase hääletuse võitja saab auhinnaks ühe paari oma lemmikuid värvilisi läätsi koos hooldusvahendi ja läätsekonteineriga ning kvaliteetsed, polariseeritud klaasidega Polaroid päikeseprillid enda valikul.

Iganädalase hääletuse 2. koha omanik saab lohutusauhinnaks 1 paari Color Spring värvilisi läätsi koos hooldusvahendi ja läätsekonteineriga enda valikul.

Kui soovid muutumismängus osaleda, kuid sul pole veel värvilisi läätsi, siis saad need soodsalt osta LensExpressi e-poest. Valikust leiad kõik populaarseimad värvilised läätsed – Color Spring Innovative, ColourVUE BigEyes, FreshLook, Expressions Colors, Soflens Natural Colors ning suur valik Soome tootja Novalens ja Starlens läätsi!
Veebruaris on kõik värvilised läätsed kuni 20% soodsamad!
Tule ja tutvu meie soodsate pakkumistega siin
Link venekeelsesse e-poodi on siin

Muutumismängu kohta lisainfot saab e-maili aadressil: info@lensexpress.ee, tel. 5400 44 96 või LensExpressi e-poes online vestluse kaudu.
 
Näiteid muutumismängu nõuetele vastavatest fotodest näed allpool. Fotodele võid jäädvustada kas ainult silmad või terve näo, kuid veendu, et läätsede silmavärvi muutev efekt oleks piltidel selgelt näha. Sina saada 2 eraldi fotot ning värviliste läätsede nimetus. LensExpress paneb fotod kokku ja kujundab pildiallkirja.